Ukraine

Держбюджет-2021: стала відома дата розгляду головного фінансового документа

svit24.net

Проект бюджету надійшов до Верховної Ради тільки 27 листопада, а на його розгляд відводиться десять днів

Депутати Верховної Ради можуть розглянути проект Державного бюджету на 2021 рік через один пленарний тиждень (з 15 до 18 грудня) або на позачерговому засіданні (після 7 грудня). Про це у своєму Telegram-каналі написав заступник голови фракції "Голос", перший заступник голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

"Поки графік ради залишається таким самим. Додаткові питання – в режимі позачергового засідання", – сказав він.

Железняк також зазначив, що на засіданні були присутні керівник офісу президента Андрій Єрмак, його заступник Юлія Ковалів та спікер Дмитро Разумков.

В свою чергу голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що проект Державного бюджету на 2021 рік розглядатиметься наступного тижня на позачерговому засіданні Верховної Ради.

"Бюджет вирішили розглядати наступного тижня і, я думаю, що він буде прийнятий у другому читанні без таких істотних проблем", – сказав він журналістам "УНІАН".

Разом з тим, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков підтвердив інформацію про те, що парламент на цьому тижні не буде голосувати за Держбюджет-2021 у другому читанні.

"Бюджет, на жаль, до нас надійшов з серйозною затримкою. Він надійшов тільки минулої п'ятниці, хоча мав бути у Верховній Раді набагато раніше – фактично на тиждень раніше. Відповідно до чинного законодавства і здорового глузду, народні депутати мають ознайомитися з цим документом, детально його вивчити. На цьому тижні фізично ми його розглянути не встигаємо", – сказав він.

За його словами, на розгляд бюджету відводиться десять днів, тому парламент буде голосувати за бюджет або на наступному пленарному тижні, або на позачерговому засіданні, яке може пройти в період з 7 по 11 грудня.

Нагадаємо, раніше співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко заявила, що уряд пропонує парламенту незбалансований проект Держбюджету, який не враховує нагальні потреби на боротьбу з COVID-2019 і підтримку медиків, аде урядовці знову планують збільшити фінансування силовиків.

Football news:

Ex-Juve and Bayern Munich defender Benatia moves to Parma
Hodgson on 0:4 with City: At half-time I did not think that Palace would lose big
Athletic forward Inaki Williams scored the most goals for Barcelona - 5 goals
Milan will give defender Conti Parma on loan with a mandatory buyout for 7 million euros
Koeman on the removal of Messi: I don't know how many times he was fouled. He tried to circle, but it didn't work
Marseille is close to renting Milik for 8+3.5 million euros for 1.5 years with the right to buy out
Koeman on 2:3 with Athletic: It's not a step back. Barcelona will still show that they are on the right track