Ukraine

Дієтологи порадили незвичний спосіб схуднення

Вживання листя дерева нім в їжу дає безліч переваг здоров’ю, і серед найголовніших експерти називають позбавлення від зайвої ваги.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Health info.

Почнемо з того, що листя дерева нім збільшують рівень насичення від прийому тих чи інших страв. Вони багаті клітковиною, яка уповільнює процес травлення, що породжує тривале почуття ситості. В результаті, людина не шукає ніяких калорійних перекусів.

Листя німа покращують метаболізм,  збільшуючи швидкість, з якою в нашому організмі спалюються  калорії. Все це позитивно позначається на створенні бажаної стрункої фігури.

Це листя також має здатність здійснювати детоксикацію організму. Іншими словами, воно вимиває з нашого тіла шкідливі хімічні речовини, запобігаючи запальним процесам, які можуть призводити до набору зайвої ваги.

Позитивний вплив мають листя німа і на абсорбцію жиру. Вживання їх в їжу допомагає організму поглинати найважливіші нутрієнти і перешкоджати утворенню жирових складок.

Нарешті, це листя ідеально підходять для спалювання зайвого жиру. Це досягається за рахунок прискорення метаболізму, що активізує процес спалення калорій.

Нагадаємо, середземноморська дієта не може похвалитися швидкими результатами, але при цьому в довгостроковій перспективі вона більш ефективна і допомагає підтримувати не тільки вагу, але і здоров’я.

Football news:

Zaa from crystal Palace showed racist threats from the instagram account. The police detained a 12-year-old (!) schoolboy
Ole Gunnar Solskjaer: no One wins alone, unless you're Maradona
Ocampos on Messi: you Look at him as a God, but he is real. Leo helps the players
Solskjaer on the martial-Rashford-Greenwood trio: Nothing new for Manchester United. Remember Ronaldo, Rooney and Tevez?
Josep Bartomeu: Barcelona have won La Liga 8 times in 11 years. Historic achievement
Lineker on the CAS decision on Manchester City: it's Hard to know what will happen to the FFP rules after this
Holand's busy holidays: first I sawed trees with my father, then I had a fight with a security guard at a night club