"Динамо" у божевільній серії пенальті здобуває Кубок України: відео

8 липня "Динамо" у Харкові зіграло з "Ворсклою" у фіналі Кубка України...

Гол: Вербич, 28 – Степанюк, 11

Статистика перед матчем

Гольовий початок

"Ворскла" сенсаційно першою забила у цьому матчі. Кане навісив після розіграшу кутового. Сидорчук упустив Руслана Степанюка

Відео голу Степанюка

"Біло-сині" відновили паритет у матчі на 28-й хвилині. Спершу Вербич пробив прямо у воротаря, але згодом виправив свою помилку – після навісу з правого флангу Де Пена головою зробив скидку на Беньяміна Вербича, який прийняв м'яч спиною до воріт і з розвороту завдав точного удару без шансів для голкіпера. 1:1.

Відео голу Вербича

У першому таймі "Динамо" було ближчим, щоб вийти вперед, але Різник вкотре та вкотре рятував свою команду. Спершу Де Пена пробивав штрафний метрів з 30-ти, але Вербич головою пробив вище воріт. Згодом Вербич вистрелив з-за меж штрафного і воротар перевів м'яч на кутовий.

Відібраний гол "Динамо"

Після перерви "біло-сині" продовжили натиск на ворота "Ворскли". На 56-й хвилині Цітаішвілі з-за меж штрафної "Ворскли" потужно пробив по володінням Різника, і м'яч пройшов поруч з правою хрестовиною.

У середині другого тайму "Динамо" все ж забило, але з офсайду. Вербич відправив м'яч у ворота після прострілу Кендзьори і Монзуль не зарахувала взяття воріт.

Передачу з флангу замкнув Вербич (на фото – ближній з тих, хто в центрі), який не був у офсайді. Можливо, боковий рефері переплутала з гравцем (Де Пена), який перебував поза грою (за Вербичем).

До кінці основного часу команди не змогли визначити сильнішого і матч перейшов у екстра-тайми.

Bayern want to sell Boateng in the summer. The club has no offers yet
Solskjaer on the Europa League: a Trophy would be a big step forward for Manchester United. We want to win something
Juve have contacted Zidane, Pochettino, Inzaghi, Spalletti and Gasperini about working at the club. The Real Madrid coach refused
Coach Of Brentford: We went from a mid-level team to the third team of the season. This is an incredible achievement