Ukraine

Діти, які бояться захворіти на коронавірус, можуть не ходити до садочків, – Шкарлет

Дошкільнята в Україні можуть не ходити до садочку, якщо вони бояться захворіти на COVID-19. Через це їх не будуть відраховувати із закладу, а до батьки не застосовуватимуть жодних санкцій.

Про це заявив виконувач обов’язків міністра освіти Сергій Шкарлет у ефірі телеканалу "Україна", передає 24 канал.

Влада лояльно ставиться до нинішньої ситуації в Україні та світі, тому, на думку Шкарлета, будь-які заборони в цьому випадку не повинні діяти.

Будуть враховуватися права батьків не пускати дитину до садочку в разі певної застороги. "Ніякі санкції, я думаю, в цьому випадку застосовуватися не будуть", – додав очільник МОН. Тобто, батьки можуть самі вирішити, чи відпускати свою малечу до дитячого садка.

За словами в.о. міністра освіти і науки, цього року батьки і діти мають право вибору. Українцям однаково доведеться жити з коронавірусом та протистояти йому, і найголовніше — бути обережним.

Шкарлет запевнив, що МОН виступає за те, аби діти 1 вересня пішли до школи. Але тут все залежатиме від епідеміологічної ситуації та розподілу України на зони.

Але ця інформації наразі не була підтвердженою Міністерством освіти і науки, проте Шкарлет наголосив, що відомство таки підготує відповідний рекомендаційний лист, у якому детально пропишуть всі настанови.

Football news:

Semedu for 40 million euros will move from Barca to Wolverhampton (ESPN)
Showsport: Tiago will make Liverpool more variable and thinner. Bayern will feel the loss, but only in the top matches
Jose did not include Dele alli even in the application (it seems, because of the conflict), but so far remained the winner-Son scored 4 from Kane's assists
Negredo scored the first goal for Cadiz. He has 113 goals in La Liga
Jose Mourinho: Kane killed the game. Tottenham were too good in the 2nd half
Braithwaite suffered a quadriceps injury in Barca training
Kane scored 5 (1+4) points in the match against Southampton