Ukraine

Дитяча помилка за покерним столом, що могла обійтися у чверть мільйона доларів

Покер – не проста гра, що вимагає не тільки знань та навичок, але й постійної концентрації. Утім іноді напруга за столом зростає настільки, що навіть найкращі з найкращих можуть помилятися у дуже простих ситуаціях.

Щось схоже трапилося зі зірковим професіоналом Філом Айві, який за кар’єру лише в живих турнірах виграв уже понад 30 мільйонів доларів (11-те місце в історії). Справа була минулого року на WSOPE у чеському Розвадові під час турніру суперхайролерів із бай-іном 250 тисяч доларів!

Успішний білоруський професіонал Микита Бодяковський зробив рейз із К-10, Айві із масними J-6 збирався захистити свій великий блайнд, утім переплутав номінал фішок і, натомість, зробив 3-бет на майже увесь свій стек!

За реакцією самого Айві, Бодяковський одразу зрозумів, що суперник помилився. Проте з таким самим успіхом Філ міг навмисно вдати здивування… Чим же закінчилася драматична роздача можете побачити на власні очі:

Football news:

Barcelona offered Coutinho to Arsenal and Newcastle (Goal.com)
Klopp about FFP: Yesterday wasn't a good day. If the richest clubs and countries do what they want, it will complicate the situation
Bale trolls real even on the bench: bored, sleeping and looking through a telescope
Klopp on the abolition of the ban city: I'm glad. If they had 10-12 fewer games, the NPL teams would not have a chance
Rashford is PSG's priority transfer target. Manchester United wants more than 100 million pounds for it
Barcelona presented the form for the next season. Messi participated in the presentation
For a about threats: It's not enough to just say no to racism. We need action, education