Ukraine

«Дівчата-театралки»: Юлія Тимошенко з родиною відвідала театр оперети (фото)

Онучка Тимошенко приєдналася до мами і бабусі для походу до театру - «Дівчата-театралки»: Юлія Тимошенко з родиною відвідала театр оперети (фото)

Онучка Тимошенко приєдналася до мами і бабусі для походу до театру

фото фейсбук/Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко разом з родиною відвідала Київський національний академічний театр оперети. Разом із донькою та онучкою лідерка «Батьківщини» прийшла подивитися бродвейський мюзикл «Сімейка Аддамсів».

«Дівчата-театралки або сім’єю на «Сімейку Аддамсів»! Ідеальне завершення вихідних»,– написала Тимошенко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Тимошенко та її донька Євгенія елегантно вбралися для походу в театр, а онучка позувала з цікавою намальованою маскою на обличчі.

Зазначимо, що мюзикл «Сімейка Аддамсів» розказує кумедну і дотепну історію про інфернальну родину, яка завоювала мільйони сердець по всьому світу.

Над виставою працювала литовська постановча група, до якої увійшли режисер-постановник Кестутіс Стасіс Якштас, художник-постановник Гінтарас Макаревічус та балетмейстер-постановник Дайнюс Бервінгіс.

Пан Якштас має досвід роботи над «Сімейкою» у Каунаському державному драматичному театрі. Вистава кожного разу проходить з аншлагами та збирає повний зал глядачів. Режисер впевнений, що українські театрали також закохаються у цей мюзикл.

Нагадаємо, під час прем’єри мюзиклу «Доріан Грей» в Київському національному академічному театрі оперети вандали пошкодили крісла.

Нагадаємо, Київський національний академічний театр оперети під час пандемії провів реконструкцію головної зали, в ході якої замінили аварійні конструкції лож та балконів, зробили нову систему вентиляції, нове освітлення для фронтального світла сцени, виконали протипожежні роботи, встелили нову підлогу. Крім того, залу оздобили ліпниною та розписом.

Майстри-реставратори перетворили простір старовинного театру на вулиці Великій Васильківській на справжній європейський палац мистецтв. Велику глядацька залу вже попередньо образно називали «наш київський театральний Версаль».

Football news:

The grandstand collapsed under Vitesse's fans: they celebrated a guest victory with the players and flew down
Mourinho on Juve - Roma: Some have won 9 out of 10 championships, the second - 0 out of 10. But during the game you can forget about it
Gary Neville: Conte is a great coach, but Manchester United is not suitable
Rice is Man City's priority target. The West Ham midfielder is seen as a replacement for Fernandinho
Salernitana fired Castori and appointed Colantuono as coach. She is the 20th after 8 rounds of Serie A
Do you remember how Mourinho trolled Juve fans, put his palm to his ear? He's in Turin for the first time since
The Tottenham and Newcastle game was Interrupted due to a fan's health problems. A defibrillator was needed