Ukraine

Дивіться, як Mitsubishi L200 не впорався з "лосиним тестом"

Журналісти провели випробування маневровості пікапа Mitsubishi L200. В ході "лосиного тесту" автомобіль не впорався з різким перестроюванням на швидкості 70 кілометрів на годину.

Під час першої спроби водій Mitsubishi L200 зробив маневр на швидкості 79 кілометрів на годину. Така швидкість виявилася занадто високою для пікапа. Автомобіль не вписався в різкі повороти, збивши два конуси. Однак, попри недостатню обертальність, журналісти відзначили непогану керованість L200.

Наступні спроби водій зробив на швидкостях 73 і 70 кілометрів на годину. Під час маневрів пікап підкидало на поворотах, а його колеса відривалися від землі, в результаті чого автомобіль збив безліч конусів.

"Лосиний тест" є одним з найскладніших випробувань для автомобілів. В ході тесту водій перевіряє керованість машини. Автомобіль має проїхати по заданій траєкторії і зробити різкі маневри, не збивши конуси. Таке випробування призначене для демонстрації поведінки автомобіля при несподіваній перешкоді, що виникла на дорозі.

Football news:

Unknown stories about Diego: as a child, there was not enough food for the whole family, my mother skipped dinner, at the first job I poisoned cockroaches
Pele on Maradona's death: I lost a great friend and the world is a legend
Due to Maradona's death, Boca juniors' playoff game in the Copa Libertadores was postponed for a week
Sterling's heel gave an assist to Foden in the Champions League match with Olympiacos
Messi on Maradona's death: he will stay with us because he is eternal
Jurgen Klopp: I Don't understand why you can let 2,000 people into the stadium for 60,000 spectators and the same 2,000 into the arena for 9,000
In honor of Maradona can rename the stadium of Napoli