Ukraine

Для черкаських лікарень закупили апарати ШВЛ

В Черкаську обласну лікарню та в Черкаську центральну районну лікарню закупили та завезли 2 апарати ШВЛ високого класу.

Це відбулося завдяки допомозі у боротьбі проти коронавірусу відомого агрохолдингу МХП, який під час пандемії виділив 55 млн грн у державний фонд, 14 млн грн на Черкащину та 15 млн грн на Вінницьку область.

За словами головного лікаря Черкаської обласної лікарні Олександра Дудника, cтаном на сьогодні у наявності  медзакладу 30 апаратів ШВЛ,  і лише шість із них високого класу.

“Досі лікарня користувалася апаратами ШВЛ, але вони здебільшого гіршої якості, була велика ймовірність того, що можна було пошкодити легені пацієнту. А ці, що нам привезли, це зовсім інший рівень. Вони дійсно призначені для роботи із тяжкими пацієнтами, які постраждали від коронавірусу. Також ми зможемо їх використовувати для боротьби із пневмонією. Адекватні режими вентиляції дають більший шанс пацієнту вижити”, - відзначив Олександр Дудник.

За словами директорки Благодійного фонду “МХП-Громаді” Тетяни Волочай, в рамках 14 млн грн для Черкащини було закуплено – 70% засобів індивідуального захисту, а 30% - це дороговартісне медичне обладнання, яке придбали для лікарень, які знаходяться на першій хвилі із прийому хворих на Сovid-19. Зокрема обласна лікарня сьогодні отримала другий апарат ШВЛ від МХП та Благодійного фонду «МХП-Громаді», на початку літа апарат ШВЛ вручили Черкаській міській інфекційній лікарні. Апарат ШВЛ передали також у Канівську ЦРЛ. Ще один апарат вручать Звенигородським медикам. Вартість одного апарата ШВЛ – 700 000 грн.

 "Апарати штучної вентиляції легень – це найбільш очікувана поставка, адже нашим менеджерам довелося зробити нелегку роботу, поки вони знайшли потрібне обладнання на ринку і  домовилися про доставку в Україну. Але сьогодні апарати вже передано в лікарні, і найближчим часом вони можуть працювати для порятунку хворих, зокрема і з ускладненнями коронавірусу. Сподіваємося, що наша підтримка лікарень потрібним обладнанням і засобами індивідуального захисту – важливий внесок у протидію коронавірусу на Черкащині», - зауважила директорка Благодійного фонду "МХП – Громаді" Тетяна Волочай.  

         

Football news:

Christophe Dugarry: Setien is simply incompetent. I'm sure he has nothing against Griezmann
Sane went to Manchester City because of Guardiola, and now he is going to Bayern because of him. Why so?
Pep Guardiola: Sancho has decided to leave, why should he come back? He didn't want to be in the city
Arteta on the absence Gendusa in the application: Some things should change, but they don't
Klopp on the championship corridor from city: I don't need it. We don't celebrate events from a week ago
Inter will announce the transfer of Hakimi after the end of the season
Zidane on Hames' words about Real Madrid: I understand him. He wants to play more, which is normal