Ukraine

Для міст "червоної зони" карантину вводять додаткові обмеження – подробиці

дезифенкція
дезифенкція Shutterstock

В місті Бережани на Тернопільщині захворюваність на COVID-19 за останні 14 днів була в шість разів вищою, ніж в середньому по країні

Для Тернополя та Бережан Тернопільської області, які потрапили у "червону зону" карантину, ввели ряд додаткових обмежень. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу, передає nv.ua.

Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У "червоній зоні" карантину діятимуть наступні обмеження:

  • Заборонено посадку пасажирів до транспорту приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення (дозволено лише висадку);
  • Заборонено відвідувати установи, що надають соціальні послуги (окрім тих, які надають послуги екстрено);
  • Заборонений прийом відвідувачів суб'єктами господарювання в сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування, ТРЦ, інших закладів розважальної діяльності, спортзалів, фітнес-центрів, торговельного та побутового обслуговування населення (крім торгівлі продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, ліками, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами, насінням та садивним матеріалом; банківської і страхової діяльності, медичної, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, обслуговування і ремонту транспортних засобів, техобслуговування, реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонтів комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого користування, об'єктів поштового зв'язку).

Як повідомляє голова МОЗ, особливий порядок навчального процесу та роботи громадського транспорту встановлюватиме регіональна комісія.

Міністр також зазначив, що в Бережанах показник захворюваності на COVID-19 за останні два тижні був в шість разів вищим, ніж в середньому по країні. Проте, за словами Степанова, у деяких регіонах ситуація покращилася.

Нагадаємо, в Україні оновили зони карантину. Лише два міста в Україні потрапили до "червоної зони". Обидва на Тернопільщині – це Бережани та власне обласний центр – Тернопіль.

Football news:

Hans-Dieter flick: I Hope Alaba will sign a contract with Bayern. Our club is one of the best in the world
Diego Maradona: Messi gave Barca everything, brought them to the top. He was not treated the way he deserved
Federico Chiesa: I hope to leave my mark in Juve. We will achieve great results
The Coach Of Benfica: I don't want us to look like the current Barcelona, it has nothing
Guardiola on returning to Barca: I'm happy at Manchester City. I hope to stay here
Fabinho will not play with West ham due to injury
Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi