Ukraine

До лютого на COVID-19 можуть перехворіти 10 мільйонів українців – заступник голови МВС

Антон Геращенко
Антон Геращенко МВС

Жорсткий карантин необхідно запроваджувати якомога швидше, вважає Геращенко

Якщо не вводити більш жорсткі карантинні заходи, то до лютого наступного року в Україні на коронавірус може перехворіти 10 млн осіб, вважає заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, повідомляє "24 канал".

"Зараз є величезна хвиля захворюваності, тому якщо нічого не робити, то до лютого в нас перехворіє 10 мільйонів людей", – вважає Геращенко.

Політик наголосив, що обмеження у вигляді карантину вихідного дня є недостатньо ефективними, і цю думку поділяють також міністр культури та міністр цифрової трансформації.

"Можливо, зараз через таку публічну заяву очільника МВС до нього прислухаються інші міністри і приймуть виважене рішення", – зазначив заступник голови МВС.

Він додав, що жорсткий карантин необхідно запроваджувати якомога швидше. Водночас, за його словами, у Кабміні вже розробляють програми компенсацій для підприємців. Геращенко наголосив, що на наступному засіданні уряду це питання знову порушуватимуть.

"Карантин з пакетом компенсацій для малого та середнього бізнесу, для найманих працівників. Але в тих випадках, коли бізнес буде обмежений у своїй діяльності", – сказав Геращенко.

Нагадаємо, раніше голова МВС Арсен Аваков заявив, що в Україні необхідне запровадження повного локдауну через поширення COVID-19.

Football news:

Conte on 2-1 with Milan: Before the winning goal, the result was unfair. Their goalkeeper is the best player of the match
Mikel Arteta: Arsenal did everything right, but they lost. Wins give confidence
Nicolo Barella: We proved that we are stronger than Milan
Go do your voodoo shit, you little ass. Ibrahimovic-Lukaku during the Cup match
Pioli on the defeat by Inter: The only difference was the relegation. There could be any result in equal teams
UEFA has no plans to abandon the Euro in 12 cities. Other options are undesirable
Eriksen scored for Inter for the first time in almost six months - Milan in the Cup in the 97th minute from a free kick