Ukraine

Дружина Володимира Остапчука познайомилась з дітьми: відео

Христина Горняк, друга дружина українського шоумена Володимира Остапчука, нещодавно заявляла, що колишня жінка Олена Войченко не пускає дітей ведучого до неї. Але днями Володимир показав кадри знайомства коханої з донькою.

15 жовтня пара відомого україського шоумена Володимира Остапчука та нотаріусині Христини Горняк офіційно стала подружжям. Володимир виховує двох дітей після першого шлюбу з Оленою Войченко, він забезпечує їх матеріально і проводить разом час, хоча б два дні на тиждень.

Днями до зіркового батька прийшли його діти. На особистій сторінці в інстаграмі Остапчук поділився відео, де його друга дружина Христина спільно проводить час з 7-річною донечкою Володимира Емілією. 

На милому ролику Христина розмовляє з Емілією та розглядає з нею зошит для нот. Згодом вони вдвох сіли за фортепіано та грали на ньому. В той час Володимир Остапчук веселився із 3-річним сином Еваном та грався з ним машинками.

Нагадаємо, що раніше Христина Горняк в соціальних мережах заявляла, що колишня дружина шоумена ревнує до неї: "Спираючись на те, що не дозволяє приходити їм до нас – очевидно, так. Потрібен час". Такий висновок вона зробила тому, що Олена Войченко начебто не пускала дітей до зіркового батька. Втім, схоже на те, що вона переглянула своє рішення.

Дивіться відео онлайн знайомство Христини Горняк з дітьми:

Football news:

Only Barcelona won all 5 matches in the Champions League group. She will face Juventus in the last round
Chelsea secured 1st place in group E. Lampard led the club to the play-offs for the 2nd time in a row
Manchester United, PSG and RB each have 9 points in group H before the last round of the Champions League
Berg reached the Champions League group at 34 - probably the last one in his life. And I chewed out that very victory for Krasnodar
Ronaldo scored the 750th goal of his career. 450 of them are for real
Chiesa scored for the first time for Juventus-Dynamo Kyiv
Griezmann scored for the first time in 3 consecutive games for Barca. He has 5 goals in his last 7 matches for the club