logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Двох посадовців міськради на Дніпропетровщині засудили до 6 років за хабар

На Дніпропетровщині двох посадових осіб Марганецької міської ради засудили до 6 років позбавлення волі за отримання 46 тисяч гривень хабара.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Встановлено, що завідувач одного з відділів Марганецької міськради за попередньою змовою із заступником міського голови вимагали та отримали від директора товариства з обмеженою відповідальністю 46 тисяч гривень за вирішення питання щодо погодження розміщення тимчасових споруд на території м. Марганець", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що прокуратура вину хабарників довела у повному обсязі.

"Суд призначив їм покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 3 роки та з конфіскацією майна", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє сайт "Стоп корупції", мова йде про заступника міського голови Олесю Дуплій та начальника відділу екології та землекористування Єгора Соловйова, яких затримали за хабар ще у 2016 році.  

 

Дуплій і Соловйов 

За даними видання, увесь період, поки тривало слідство, підозрювані ходили на роботу й продовжували обіймати свої посади.

Themes
ICO