Ukraine

Ексберкутівець, якого підозрюють у розстрілах Майдану, через суд поновлюється в поліції

Колишній беркутівець Олександр Маринченко через суд намагається поновитися на службі в поліції. Паралельно він проходить у справі, в якій правоохоронці розслідують убивство 48 людей на вулиці Інститутській у лютому 2014 року.

Захист Олександра Маринченка подав позов про поновлення в поліції до Окружного адміністративного суду Києва. Про це розповів його адвокат Стефан Решко в коментарі "Громадському".

Його звільнили через прогул буцімто через те, що він після 29 грудня 2019 року не вийшов на роботу. А його після 29 грудня доправили під контролем України до лінії розмежування,
– пояснив захисник ексберкутівця.

Крім того, адвокат прокоментував і ситуацію з ще одним ексберкутівцем Сергієм Тамтурою, який також пішов шляхом Маринченка – його обміняли, але після обміну він повернувся з окупованого Донбасу в Київ.

Стефан Решко пояснив, що Тамтура сам пішов з поліції, а ось Маринченка навіть не звільняли, а лише відсторонили на час, поки тривав розслідування.

"Суд позов зареєстрував за спрощеним розглядом без виклику й повідомлення сторін. Коли розпочнеться розгляд – поки невідомо", – розповів адвокат.

Коротко про Олександра Маринченка:

Football news:

Wenger on Ozil at Fenerbahce: He needs a warm environment. He always chooses the right decision in the game, and this is brilliant
Til Schweiger's company made a sugar documentary about Schweinsteiger: not a single acute topic and no Lama at all
Zidane on Jovic: It's hard to play in Real life. There is a lot of competition here, but it's not the coach's fault
Messi suspended for 2 matches for hitting Athletic player on the head
Cesar Aspilicueta: We are Chelsea, the club always wants to fight for all the trophies
Pep Guardiola: Man City will not sign anyone in the winter
Ronaldo's smile was like a sarcastic grimace of surrender. Tacchinardi on 0:2 with Inter