Ukraine

Ексдружина Серьоги розкрила правду про залежність репера: Про це знають всі наші близькі

Колишня дружина білоруського виконавця Поліна Ололо продовжує боротися за синів та розкривати шокуючі медоти виховання Серьоги. Вона зізналася, що в ексчоловіка алкогольна залежність, і повертатися до нормального життя він може лише після допомоги медиків.

Ексдружина репера Серьоги, справжнє ім'я якого Сергій Пархоменко, вкотре доводить, що він неспроможний виховувати їхніх спільних дітей – Платона та Марка. Якщо раніше Поліна Ололо заявляла про деспотичну поведінку батька з синами, то зараз зізналася, що артист не може дати ради навіть собі, адже залежить від алкоголю. Викривальною розповіддю вона поділилася в інстаграм-профілі. 

Колишня обраниця Серьоги наголосила, що запої репера тривають не перший рік. Про проблему знає лише близьке оточення пари, яке не піддає цю тему розголосу. Проте Поліна Ололо зауважила, що ситуація з алкогольною залежністю настільки серйозна, що до нормального життя виконавець повертається лише з допомогою лікарів.

Залежність Сергія триває вже не перший рік, і виходити в тверезий світ він може тільки завдяки крапельницям. Через викривлену реальність людина не може тверезо оцінювати ситуацію і взагалі виховувати дітей, яких і не виховував ніколи,
– оголосила ексдружина репера. 

Аби не здаватися голослівною, вона також пригадала, що Серьога годував дітей насінням на сніданок, очевидно, після чергового запою. Зараз сини Марк та Платон перебувають за кордоном з батьком, який вивіз їх з України з підробленими документами та без дозволу матері. 

Що відомо про боротьбу Поліни Ололо за дітей? 

У лютому 2020 року Поліна Ололо заявила, що Серьога викрав їхніх синів після тренування та забороняє їм спілкуватись з матір'ю. Вона не бачила нащадків вже 114 днів та не може зв'язатися з ними, адже їхні телефони вимкнені. Мати зізналася, що Серьога піддавав нащадків жорстким покаранням: вони стояли на гречці, принижувалися в громадських місцях та були змушені самостійно готувати собі їжу. Поліна Ололо заявила, що боротиметься за дітей до останнього. 

Скандал набув розголосу в пресі, а колишню кохану репера публічно підтримали як зірки українського шоу-бізнесу, так і суспільство. Люди допомагають матері дізнатися, де Серьога ховає дітей. Так, днями вона приїхала до будинку в Харкові та годинами блукала парками, адже очевидці повідомили їй, що бачили одного з синів у місті в супроводі охоронця. Проте Поліні Ололо вдалося з'ясувати, що Марк та Платон вже перебувають за межами України. 

Football news:

Gasperini on two penalties for Juve: They are above any rules in Italy. Did we have to cut off our hands?
Sarri Pro 2:2 with Atalanta: We played with one of the best teams in Europe right now
Pep Guardiola: Manchester City have won a place in the Champions League on the pitch. I hope that UEFA will allow us to play
Atalanta extended their unbeaten streak to 14 games and is ranked 3rd in Serie A
Ronaldo scored his 27th goal in Serie A, converting a penalty in the game against Atalanta. Immobile has 29 balls
Sterling scored 27 goals for the season and broke his record. He scored a hat-trick against Brighton
Three Atalanta players have scored 15+ goals in the Serie A season. This is the best result since 1952