Ukraine

Ексрегіонал Колесніков впевнений у перемозі УЄФА в боротьбі за гасло «Героям слава!»

Борис Колесніков не вірить, що УЄФА дозволить українській збірній грати у футболках з написом "Героям слава!" - Ексрегіонал Колесніков впевнений у перемозі УЄФА в боротьбі за гасло «Героям слава!»

Борис Колесніков не вірить, що УЄФА дозволить українській збірній грати у футболках з написом "Героям слава!"

Фото з відкритих джерел

Сьогодні стартує чемпіонат Європи з футболу і одним із перших питань, яке потребує негайного вирішення, постала викликана російською істерією вимога прибрати з футболок гравців збірної України гасла «Героям слава!»

Голова Української асоціації футболу Андрій Павелко знаходиться на переговорах з УЄФА в Римі, а паралельно збирається Виконком УАФ, на якому затвердять офіційні футбольні символи України – гасла «Слава Україні»» і «Героям Слава»

Колишній ексрегіонал Борис Колесніков, який в уряді Януковича очолював Міністерство інфраструктури, впевнений, що шансів в української сторони на збереження напису на футболкх немає.

«Зрозуміло, що УЄФА «дотисне» УАФ по напису, це був від самого початку скандальний варіант. Чому д не взяти абсолютно мирний вірш Тараса Шевченка: «Наша дума, наша пісня не вмре, не згине, от де, люде наша слава, слава Україні», – написав Колесніков у себе в Facebook.

Відкриття чемпіонату Європи відбудеться на Олімпійському стадіоні в Римі о 21:35, а в 22:00 розпочнеться перший матч турніру, в якому зустрінуться збірні Туреччини та Італії.

Football news:

Shevchenko played bravely, but paid for the failures in the center and on the flanks - the Netherlands could lead bigger
Zidane to the journalist: Will you ask the same stupid questions? Your job is a disgrace
Barcelona wants to get 5-10 million euros for Umtiti. He was bought for 25 million
Lionel Messi: The title with the national team of Argentina is my big dream. I have been close many times
Brazil coach: Previously there was an extraordinary Zico, today there is Neymar, and before him there were Romario and Ronaldo
Blind on Eriksen: I had to overcome myself to play against Ukraine. I am proud that I was able to
Lionel Messi: The Argentina national team has never depended on me. We are strong as a team