Ukraine

Embraer показала концепт модульного транспорту, який може і літати, і їздити: фото та відео

Модульна система Pulse від Embraer

Модульна система Pulse від Embraer / Скріншот

Бразильська авіабудівна компанія Embraer показала, як може виглядати багатоцільовий транспорт майбутнього. Це універсальна кабіна з пасажирами або вантажем, яка може легко замінити шасі наземного безпілотника на літаючий модуль.

Концепція полягає в тому, що літальний апарат доставляє пасажирів від одного аеропорту до іншого, а звідти вони вже добираються наземним транспортом – оскільки будувати злітно-посадкові майданчики на кожному розі непрактично, пише New Atlas.

Що пропонує Embraer

Бразильська компанія Embraer пропонує систему Pulse – розкішну кабіну для пасажирів з різними "насадками" – корпусом і крилами літального апарату або шасі наземного безпілотного автомобіля. Зрозуміло, все це працює на електриці.


Шасі та літальний апарат Pulse / Рендер Embraer

Пасажиру потрібно лише вибрати в додатку пункт призначення і дочекатися, поки його забере робомобіль, який відвезе його в аеропорт. Там кабіну, яка скинула шасі, візьме на борт літальний апарат, який долетить з пасажиром до потрібної точки.


Літальний апарат Pulse в небі / Рендер Embraer

Відео демонструє концепцію Embraer:

Коли з'являться робочі версії

Точно не скоро. Все представлене вище – лише концепція, перед реалізацією якої належить вирішити масу проблем. Для початку, запустити хоча б одну мережу безпілотних аеротаксі, на зразок тих, що розробляє китайська EHang або німецька Lilium. Проте, пофантазувати на цю тему, безсумнівно, приємно.

Вибір редакції

Пропозиції партнерів

Football news:

Angel Di Maria: I'm Glad I didn't move to Barca in 2017. I am happy at PSG
The wife of a Serbian from galaxy called for shooting rioters
Modric on how Mourinho criticised Ronaldo: Cristiano almost cried at half-time
Giorgio Chiellini: I came close to leaving Juve twice: to Real Madrid in 2010 and to Manchester City in 2011
Herrera on Neymar and Mbappe: PSG don't sell stars, they buy them
Enrique on the 2015 Champions League final: Told the team: the Worst thing that can happen is to be a Juve player in a match against Barca
Gladbach shows how the concepts of Cruyff and Guardiola can be applied