В цей день Овни стануть відмінними свахами. Якщо у вас є старий шанувальник, можете його кому-небудь «сплавити». А потім спокійно сидіти на самоті і дивитися телевізор до ранку.

Зірки пророкують, що 17 вересня партнер зможе доставити Тельцям особливе еротичне задоволення, не вдаючись до додаткових засобів на кшталт інтимних іграшок.

У цей день особливе враження на Близнюків справлять не стільки безпосередньо ласки, скільки менш конкретні знаки уваги: такі як, наприклад, букет квітів.

Еротичний гороскоп на 17 вересня

Зірки попереджають, що в цей вечір замість палких любовних ігор Ракам доведеться весь вечір просидіти за столом і брати участь в нудних розмовах. Не поспішайте сваритися.

Астрологи радять Левам у цей день встати і сказати партнерові все, що давно потрібно було сказати. Ось побачите, грім і блискавка не спалахнуть над вашою головою.

У понеділок партнер буде знати краще Дів, як досягти вершини задоволення. Тому зірки радять стати на цей день маріонеткою в його руках.

Небесні світила рекомендують Терезам уникати інтимних контактів. Ваше тіло в цей день явно не в тонусі і не налаштоване на еротичний лад.

Зірки пророкують, що цей день ідеально підходить для розмови по душам. Або під душем? На всяк випадок, має сенс розмовляти по душам під душем.

Еротичний гороскоп на 17 вересня

17 вересня Стрільцям буде здаватися, що вони знають усі бажання партнера напам'ять. Зірки радять активно користуватися вашою проникливістю.

В цей день Козероги будуть неймовірно легковажні. Цілком ймовірно, що ближче до опівночі ви все-таки опинитесь в чиїхось обіймах, оскільки більше не зможете стримувати бажання.

17 вересня Водолії спробують вознести свої відносини. Зайнятися коханням на даху висотки або, наприклад, відразу після приземлення, стрибнути тандемом з парашутом.

В цей день Риби зрозуміють, що заняття любов'ю - неслабка школа життя. Уроки, які викладе вам, сам того не бажаючи, партнер, запам'ятаються надовго.