Ukraine

ЄС на боротьбу з COVID-19 виділить країнам-партнерам десятки мільярдів

Європейський Союз виділить на допомогу країнам-партнерам в цілому більше 20 млрд євро в боротьбі з пандемією коронавірусу SARS-CoV-2.

«Вірус ще не переможений, поки він не переможений скрізь», – заявив верховний представник ЄС із зовнішньої політики і безпеки Хосеп Боррель, повідомляє DW.

Пакет допомоги під назвою Team Europe буде спрямований на підтримку «найбільш вразливих країн», зокрема в Африці, Азії, Латинській Америці, а також сусідніх з Євросоюзом країн-учасниць програми «Східне партнерство» і Балкан. Гроші підуть на гуманітарну допомогу, зміцнення систем охорони здоров’я, водопостачання та санітарію, а також пом’якшення соціальних та економічних наслідків пандемії.

20 млрд євро – сума, яка складається з ресурсів Єврокомісії, країн-членів ЄС, а також Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку. На день раніше глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен заявляла, що обсяг підтримки від ЄС складе не менше 15 млрд євро.

Раніше Європейська комісія закликала держави-члени зберегти заборону на поїздки без вагомих причин всередині Шенгенської зони до 15 травня, щоб уповільнити епідемію коронавірусу.

Football news:

Valencia on the situation with Garay: the Club is surprised by his statement. The player himself rejected all offers for a new contract
Sancho broke Havertz's record by becoming the youngest player to score 30 goals in the Bundesliga
The President of Juventus proposed to hold Serie A matches with partial filling of the stands
Now we communicate in person and not through the screens. Serious progress. Klopp on the resumption of training
Balotelli on suspension from training: I Train twice a day. Am I invisible to the cameras?
Remember how Alisson called his family after winning the Champions League? My wife was very worried that it was far away, and asked me to win the final again
Sancho is the 1st player with 15+ goals and assists for a season in the Bundesliga since statistics began counting