logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

ЄС подовжив санкції проти Росії за атаку в Солсбері

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. Європейський Союз сьогодні подовжив санкції проти Росії за хімічну атаку в Солсбері. Про це у своєму Twitter повідомив журналіст Рікард Йозвяк, передає УНН.

"Сьогодні Європейський Союз подовжив санкції проти 4 осіб, пов'язаних з атакою Солсбері", - повідомив журналіст.

Додамо, що санкції стосуються осіб і організацій, які несуть відповідальність за розробку та використання хімічної зброї. Санкції включають заборону на поїздки в ЄС і заморожують активи людей і компаній.

Нагадаємо, адміністрація США в серпні ввела нові санкції відносно Росії через її причетність до отруєння 4 березня експолковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії у британському Солсбері. У Держдепартаменті переконані, що таким чином Росія порушила американський Закон про контроль над хімічною та біологічною зброєю і заборону його військового застосування від 1991 року,

Раніше УНН повідомляв, хорватський дипломат і політик Міро Ковач під час засідання Парламентської асамблеї НАТО у Лондоні підкреслив важливість збереження економічного тиску на Росію, у тому числі за допомогою міжнародних санкцій.

Themes
ICO