Ukraine

Естонія депортує українських робітників за порушення самоізоляції

Влада Естонії зафіксувала до півсотні випадків, коли робітники з України порушували умови самоізоляції. МВС і МЗС країни заявили, що таких чекає штраф і висилка з країни.

Як пише естонське видання ERR, за депортацію українських працівників, які порушили 14-денну самоізоляцію, виступив міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу. Він вказав, що такі іноземці повинні бути вислані, а накладені на них штрафи слід витребувати. До нього із закликом покарати українських працівників виступив міністр внутрішніх справ Март Хельме. У ході перевірки правоохоронці з’ясували, що частина українців, які прилетіли до Таллінна 21 липня спецрейсом для подальшої роботи в Естонії, порушила правила самоізоляції. Зокрема 17 осіб виходили на роботу, не чекаючи закінчення 14-денного терміну, а всього українці порушили самоізоляцію 46 разів.

Раніше у Греції 17 українців були затримані на паспортному контролі в Афінах.

Повідомлялося про те, що їх хочуть примусово депортувати, що загрожувало б подальшою багаторічною забороною на в’їзд до країн ЄС.

Football news:

Villarreal bought defender Cuenca from Barca for 2.5 million euros and loaned to Almeria
Inter striker Esposito goes on loan to SPAL
Frank de Boer will lead the Netherlands national team. Contract - for 2 years
Dynamo Stavropol about the match with Rotor: Transfers in the Russian Cup are prohibited. The RFU said that there is no way back
Maccabi entered the Champions League without 11 players due to covid. UEFA allows you to play if there are 13 players from the application
Ole Gunnar Solskjaer: De Gea saved us for years, Henderson did the same today. Lingard played well
The semed said goodbye to Barcelona: Thank you for the opportunity to realize the dream. Eternally grateful