Ukraine

Євросоюз закликав Росію визнати свою відповідальність за катастрофу МН17

ЄС заявив про підтримку усіх дій, спрямованих на притягнення винних до відповідальності.

Європейський союз з нагоди шостої річниці катастрофи літака рейсу MH17 над Донбасом висловив підтримку зусиль щодо встановлення істини, забезпечення справедливості для 298 жертв катастрофи і їх найближчих родичів і притягнення винних до відповідальності згідно з Резолюцією 2166 Ради Безпеки ООН, а також закликав Росію визнати свою відповідальність. Про це йдеться у заяві Високого представника від імені ЄС.

«Європейський Союз бере до відома всі кроки, зроблені у цій справі, і очікує, що Росія візьме на себе свою відповідальність і буде повною мірою співпрацювати для встановлення винних», – заявив Високий представник ЄС.

Також до річниці трагедії ЄС продовжує висловлювати глибоке співчуття до всіх тих, хто втратив своїх близьких.

Нагадаємо, 10 липня стало відомо, що Нідерланди подають позов проти РФ в Європейський суд з прав людини через збитий літак рейсу МН17. 

Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що летів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий бойовиками на сході України 17 липня 2014 року. На борту перебувало 298 осіб, з них 196 – громадяни Нідерландів. В авіакатастрофі не вижив ніхто. Слідство встановило, що літак  був збитий ракетою зенітно-ракетного комплексу "Бук", який виробляли в СРСР, а нині виробляють у Росії.

Football news:

Hans-Dieter flick: I will Understand if Tiago wants to play in the Premier League
Kike Of Setian: I didn't think that the match with Napoli could be my last in charge of Barca
Where the Champions League left off: Sarri risks being relegated from Lyon, while Real Madrid will face city
Josep Bartomeu: Messi is the best player in history. He wants to stay at Barca
Ex-Director of Valencia on the transfer of Ronaldo: in 2006, the club agreed with his agent and sponsors, but the deal did not take place
Klopp, Lampard, Rodgers and Wilder claim the award for the best coach of the Premier League, Pep-no
The authors of Showsport choose the winner of the Champions League: Chernyavsky - for Leipzig, Muiznek believes in real 🤪