Ukraine

Фестиваль українського духу проходить онлайн

Фестиваль українського духу проходить онлайн
Фестиваль "Бандерштат" проводиться щоліта з 2007-го на Волині. Цьогоріч уперше відбувається онлайн. Фото: facebook.com

Розпочався 14-й фестиваль українського духу "Бандерштат". Цього року проходить у форматі онлайн.

В рамках заходу наживо транслюються виступи вітчизняних гуртів та бесіди з лідерами думок.

"Пропагуємо здоровий патріотизм і націоналізм, поширюємо український культурний продукт, ідеї здорового способу життя, - каже артдиректор "Бандерштату" й лідер гурту "Фіолет" Сергій Мартинюк. - Важливий лейтмотив - пам'ятати свою історію та гідно творити нову. Зараз це найстаріший в Україні музичний фестиваль, бо не робив пауз.

У новому форматі ми знайшли певний позитив. Жива аудиторія зазвичай - це 15-17 тис. учасників. Цього разу є можливість вийти на сотні тисяч".

Програма "Музичний лайв Бандерштату":

8 серпня

9 серпня

Програма "Гутірки Бандерштату":

8 серпня

9 серпня

Фестиваль триває 7-9 серпня. Дивитися події можна на сторінці "Бандерштату" у Facebook.

"Бандерштат" виник 2007 року як майданчик для виступів представників андерграундної сцени, яким не було місця ні на радіо, ні на великих фестивалях, - говорить Сергій Мартинюк. - На відміну від теперішніх часів, тоді не існувало ніяких квот. Ти вмикав радіо, а там переважно була російська попса. Якась частина української музики, таке враження, що існувала в паралельній реальності.

Це був складний досвід. Спочатку все робилося методом тику пальцем у небо. Але щороку історія переходила на більш професійні рейки. Навчився торгуватися з артистами, проявляти певну організаторську нахабність. Телефонує якась топова зірка й каже: "Хочемо виступити". Я відповідаю: "Яка ціна питання?" "250 тисяч гривень". Витримую паузу. "Є 100 тисяч". "Ладно, граємо".

У перші роки у нас було багато важкої музики. Пізніше зрозуміли, що це шлях у нікуди, потрібно трохи комерціалізуватися. Запрошувати артистів, які приваблюють широке коло людей. Бо навіть поширювати ідеї "Бандерштату" для однієї й тої ж тусовки нецікаво. Треба підтягувати тих, хто не в темі. Зараз тут є все – від етно до електронної музики. Можливо, наш фестиваль і спопсився, але виріс".

Football news:

Werner admits he was doubtful about moving to Chelsea after the Bayern Munich defeat: I'd be lying if I said that it didn't happen
Messi and Neymar shared 4th place in the voting for the UEFA player of the season award, Ronaldo - 10th
Bayern are ready to offer Alaba a 5-year contract. Previously discussed a 4-year deal
Klopp, flick and Nagelsmann are up for the best coach of the season award
Lewandowski, Neuer and de Bruyne are up for the UEFA best player of the season award
Totti is close to returning to Roma. He could become Vice-President or technical Director
Juve promised to bring other foreigners to the University, where Suarez took an Italian exam with answers. The case will be referred to FIGC