Ukraine

Формула-1: як пілоти Феррарі не поділили трасу – відео зіткнення

Два пілоти Феррарі Леклер та Феттель вже з перших метрів хотіли показати, хто із них виявиться сильнішим, але така конкуренція призвела до зіткнення болідів. Обидва пілоти не продовжили боротьбу у гонці.

Вчора, 12 липня, на автодромі "Ред Булл Ринг" в австрійському Шпільберг, відбувся 2-й етап Формули-1 сезону 2020 року "Гран-прі Штирії", пише 24 канал.

Інцидент з Феррарі

Вже на третьому повороті Леклер врізався в Феттеля. У Себастьяна внаслідок зіткнення зламалось заднє антикрило через це він відкотився на останню позицію.

Леклер, який починав гонку лише на 14-му місці, на старті гран-прі спробував прорватися вперед, але не розрахував свій маневр і злетів над трасою після наїзду на поребрик. У момент приземлення зламав заднє крило на боліді напарника Себастьяна Феттеля.

Одразу після аварії Феттеля завезли у бокси, а Леклер спробував продовжити гонку, але проїхавши коло теж повернувся у бокси.

Це стало однією із головних інцидентів у гонці.

Ще під час гонки Леклер встиг офіційно вибачитись за інцидент на старті гонки та взяв всю провину на себе.

Найкращий результат показав лідер Хемілтон, який спокійно завершив гонку перемогою. Другим та третім фінішували Боттас та Ферстаппен відповідно.

Football news:

The Champions League will be finished under the new rules. The amendments will make it easier for goalkeepers to take penalties
UEFA will count 0:3 for clubs whose fault is due to the coronavirus will disrupt European Cup matches
15-year-old forward Mukoko trains with the Borussia Foundation. He will be able to play for Dortmund in November
Dybala became the MVP of Serie A-2019/20, Immobile-the best forward
Real Madrid: Casillas will always be a Real Madrid player. The best goalkeeper in the history of Spain
In Spain, complete chaos: Espanyol refuses to fly out of La Liga, Depor and all the others - from Segunda
Ferran Torres passed a medical before transferring to Manchester City and signed a contract until 2025 (Fabrizio Romano)