Ukraine

Фото: партнер міністра фінансів Маркарової купив недобудований цех у Києві

Регіональне відділення Фонду державного майна 27 грудня 2019 провело аукціон з продажу об’єкта незавершеного будівництва – енергоцеху. Він розташований за адресою: м Київ, вул. Виборзька.

Про це повідомляє Dubinsky.pro.

До його складу входять:

Фото: Dubinsky.pro

Приміщення розташовані на одній земельній ділянці поруч одне з одним, мають одну спільну стіну. Початкова ціна лота, яка була визначена організатором торгів, становила 17,8 млн гривень. В аукціоні взяли участь 10 суб’єктів: компаній і фізичних осіб.

Переможцем стала компанія «Горизонт пропертi», яка спочатку запропонувала найвищу ціну за даний об’єкт – 32,2 млн гривень. Остаточна ціна за даний лот склала 43 млн гривень + 20% ПДВ (тобто понад 50 млн грн).

Фото: Dubinsky.pro

Зазначається, що «Горизонт пропертi» створена у жовтні 2018 року і займається купівлею/продажем власного нерухомого майна. Головний власник компанії і директор Михайло Логінов – партнер міністра фінансів Оксани Маркарової за ТОВ «ТАМ «Архiтекта». До лютого 2017 року він був керівником «Архiтекта», а тепер його місце посів чоловік Маркарової – Данило Волинець.

Особливістю даної операції є той факт, що статутний капітал «Горизонт пропертi» становить всього 150 тисяч гривень.