Ukraine

Фото: в Україні можуть з’явитися французькі та американські винищувачі

Франція і США висловили намір взяти участь в конкурентній боротьбі на поставку Повітряним силам Збройних сил України багатофункціональних винищувачів. Це питання буде серед пріоритетних на порядку денному під час візиту президента Франції Еммануеля Макрона до України в цьому році.

Про це повідомляє французький аналітичний центр Itellignence Online.

«Макрон вважає, що у винищувача Rafal від компанії Dassault є всі шанси перемогти в тендері», – переконані експерти французького аналітичного центру.

Сполучені Штати також мають намір представити найближчим часом українському керівництву багатофункціональний винищувач F/A-18 від Boeing.

У травні 2020 року Україна затвердила план модернізації Повітряних сил-2035. Вона передбачає переоснащення авіації новими бойовими літаками в три етапи протягом 2021-2035 років. Орієнтовна вартість переоснащення тактичної авіації становить близько 200 млрд грн.

На сьогоднішній день серед основних претендентів на заміну застарілого парку тактичної авіації в Повітряних силах ЗСУ розглядають шведський винищувач Gripen (JAS39) і сучасну модифікацію американського F-15.

У грудні 2020 американський авіабудівний концерн Boeing спільно з ВМС США протестував палубний винищувач F / A-18E Super Hornet злетом за допомогою трампліну.

Французькі винищувачі Rafale з авіаносця “Шарль де Голль» під час навчань умовно атакували групу тральщиків НАТО, які йшли до Одеси.

Повітряні сили Збройних сил України планують взяти на озброєння винищувачі п’ятого покоління, в тому числі американські F-15. У найближчі 10 років від більшості нинішніх зразків бойової техніки будуть змушені відмовитися.

Football news:

Beppe Marotta: Milan, Juve and Inter have invested 1 billion euros in transfers in recent years. Now it is impossible
Bilbao will not host Euro 2020 matches as decided by UEFA
Barnes on Super League: This is not a victory for the fans, but for those who will exploit them. Two elite groups were competing
The 29-year - old Mason is the youngest coach in the history of the Premier League. He replaced Mourinho at Tottenham
Holand missed a penalty in the match against Union. Reuss finished the ball in the goal
The Italian Football Federation will not punish Juve, Milan and Inter for participating in the Super League
Parma scored for Juventus from the penalty spot. Ronaldo stood in the wall and did not jump