Ukraine

Фотограф Френк де Малдер: на межі того, що заборонено

"Найбільший комплімент, який я коли-небудь отримував, був від моделі, яка місяцями приховувала від своїх батьків, що вона позує оголеною. Якось я отримав повідомлення:" Я нарешті сказала мамі. Вона просто обожнює твої фотографії ". Почуття , що мати вважає прекрасним те, що її дочка пишається своїм тілом і хоче показати це, неймовірне", - говорить бельгійський фотограф Френк де Малдер.

Де Малдер вважається одним з найбільш видатних професіоналів в жанрі еротичної і ню фотографії. Його знімки ніколи не є провокаційними, але вони схильні балансувати на грані того, що заборонено. Саме цей баланс робить фотографії такими потужними і цікавими. Де Малдер показує тонкий чуттєвий світ жінок - від крихкого і емоційного до яскравого і еротичного.

Де Мадлера часто запитують, що він збирається робити, коли перестане фотографувати. "Я ніколи не зупинюся. Я би збожеволів без цього. Не побачити або не пізнати всю цю красу більше? Ніколи" - зізнається фотограф.

За словами Френка, хімія між моделлю і фотографом - це свого роду диво: "Мені завжди дуже приємно бачити модель, яка розділяє прихильність створенню творів мистецтва, віддає йому все і повністю довіряє фотографу. Тоді і тільки тоді можна досягти істинної якості".

"Я часто думаю про себе: "О, хлопець, вона така красива!, - каже фотограф. - І все завдяки двом анонімним батькам, які одного разу принесли цю істоту в цей світ. Яскраво-білі перли або темні атласні красуні, з котячими очима, полуничними губами, ногами, що здаються нескінченними, і вигинами, які навіть змусили б Porsche виглядати тьмяним ... І люди думають, що я відмовлюся від цього? "

Франк де Малдер народився 22 серпня 1963 року в Генті, Бельгія. Свій перший фотоапарат він отримав від свого батька у віці 12 років. У 17 років він почав копіювати фотографії Девіда Гамільтона, вклав усі свої кишенькові гроші в фототехніку і дізнавався по книгам про світ світла і фотографії. Він вивчав режисуру в Брюсселі і продовжив навчання в Генті в Королівській Академії мистецтв, яку закінчив з відзнакою.

Він почав свою кар'єру в якості оператора і режисера в декількох коротких фільмах і рекламних роликах. У віці 29 років вирішив, що фотографія буде його справжньою пристрастю. Поруч з ним завжди Мішель ван Дамм, його партнер: "Для танго потрібні двоє".