Ukraine

Газ подорожчав на чверть

Газ подорожчав на чверть
У листопаді-грудні варто очікувати подальшого подорожчання газу. Фото: pixabay.com

У жовтні 2020 року вартість газу в Європі зросла на 26%. Як наслідок, Нафтогаз переглянув ціну для українських виробників тепла.

За жовтень вона становитиме 5,37 грн за кубометр, без урахування ПДВ і транспортування. Це на 24,4% більше, ніж було у вересні - 4,32 грн, повідомляє Нафтогаз.

Як відомо, ціна газу для населення в Україні теж залежить від ринкової вартості палива на європейських ринках. Тому тариф на газ для українців змінюється щомісяця, якщо не укладено договір з фіксованою ціною на рік.

Прогнози вказують, що у листопаді-грудні варто очікувати подальшого подорожчання газу. Але значні запаси у підземних сховищах України та Європи утримають ціни від стрімкого зростання.

Для боржників комунальних послуг діє послуга розстрочки платежів. Щоб її отримати, доведеться укласти договір про реструктуризацію боргу з підприємством, що постачає послугу. Загальна сума чинних платежів та погашення заборгованості не повинна перевищувати 25% загального доходу усіх членів сім'ї. Для пенсіонерів платежі не повинні перевищувати 20%

Зараз ви читаєте новину «Газ подорожчав на чверть». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Van Dijk - best Central defender of 2020, Trent-right, Robertson-left (ESPN)
Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two