Ukraine

Гендиректор «Укртрансгазу» залишив посаду

Сергій Олексієнко очолив компанію у березні 2019 року очолив компанію, про причини звільнення не повідомляється - Гендиректор «Укртрансгазу» залишив посаду

Сергій Олексієнко очолив компанію у березні 2019 року очолив компанію, про причини звільнення не повідомляється

Генеральний директор АТ «Укртрансгаз» Сергій Олексієнко залишив посаду. Про це повідомила пресслужба компанії.

За інформацією пресслужби, з четверга, 6 серпня, повноваження гендиректора компанії тимчасово виконує перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома.

«Ми щиро вдячні Сергію за значний внесок, що він зробив за роки роботи в «Укртрансгазі» та «Нафтогазі». За цей час  компанія пройшла через масштабну трансформацію, зміцнила свою репутацію та стала повноправним гравцем на газовому ринку Європи», - зазначив голова правління НАК Андрій Коболєв, якого цитує пресслужба.

Олексієнко кілька років працював головним радником глави «Нафтогазу», в 2007 році увійшов до складу правління «Укртрансгазу», у березні 2019 року очолив компанію.

«Для мене особисто робота в Укртрансгазі була великим викликом та джерелом натхнення, часто за межами того, що я вважав фізично можливим. Я дуже ціную підтримку компанії та вдячний колективу, де перетнувся з професіоналами, відданими своїй справі», - зазначив Сергій Олексієнко.

«Укртрансгаз», 100%  акцій якого належать НАК «Нафтогаз України», експлуатує 12 підземних сховищ газу країни.

Як повідомлялося, наприкінці липня «Нафтогаз» отримав арештовані акції компанії, якою володів «Газпром». Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передала «Укртрансгазу» акції компанії «Газтранзит» (частка 40,2%), що належала «Газпрому».

Football news:

PSG are in talks with Chelsea about Ruediger's transfer
Gasperini on Serie A: Atalanta can't start the season with the goal of winning the scudetto, otherwise we will be lost
Showsport - about the transfers of Morata and Suarez (everyone should be happy) and the new Chelsea goalkeeper
Juventus may sign Napoli striker Llorente
Atletico offered Cavani a 1+1 contract after signing Suarez
De Boer on the Netherlands national team: I don't care if I was the 1st, 2nd or 5th candidate. There are always opponents
Jimenez on England: I didn't know where Wolverhampton was before. I only knew about Newcastle and London