Ukraine

Глава МЗС Німеччини відвідає Україну з дводенним візитом

Візит запланований на 18-19 листопада.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас у понеділок та вівторок, 18-19 листопада, перебуватиме в Україні з візитом.

Про це у неділю, 17 листопада, повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник у соціальній мережі Twitter.

Це - другий візит Гайко Мааса до України за останні п'ять місяців. Під час попереднього визиту 30 травня разом з французьким колегою Жаном-Івом Ле Дріаном на зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським йшлося про пожвавлення мінського процесу. Сторони домовилися продовжити переговори в "нормандському форматі".

Нагадаємо, два дні тому було анонсовано наступний саміт у "нормандському форматі" за участю лідерів України, Росії, Франції та Німеччини 9 грудня в Парижі.

18 листопада російська сторона має передати Україні захоплені торік три українські судна - буксир "Яни Капу" і малі броньовані артилерійські катери "Нікополь" і "Бердянськ". Зараз кораблі переправляють від порту в Керчі до узгодженого місця передавання.

Відео На засіданні ТКГ у Мінську було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у "нормандському форматі"

Засідання тристоронньої контактної групи відбудеться сьогодні в Мінську. Перемови підгруп уже розпочалися. Засідання триває на тлі розведення військ на Донбасі. Саме це - одна з умов зустрічі лідерів Нормандського формату. Також, імовірно, говоритимуть про обмін полоненими. 

На засіданні ТКГ у Мінську було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у "нормандському форматі"