Ukraine

Голова МОЗ Максим Степанов прокоментував свою ймовірну відставку – відео (Відео)

Максим Степанов
Максим Степанов 5 канал

Міністр вважає, що в нього є конкретні результати у боротьбі з пандемією коронавірусу

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що не збирається звертати увагу на розмови про його відставку. Про це він розповів в ефірі регіонального ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

"Я вважаю, що нам точно є, чим займатися. У нас є конкретні результати щодо боротьби з епідемією і всією пандемією. Так, ми бачимо і говоримо максимально відкрито і чесно про проблеми, які є, і шляхи їх подолання", – вважає Степанов.

"І в нас є чіткі розрахунки, що ми будемо робити найближчі 3 роки – як ми будемо реанімувати нашу медицину. А займатися збором чуток і залишатися у фарватері того, що роблять деякі політичні сили вже 7 місяців... То збирають підписи, то не збирають підписи", – сказав Степанов.

"Вони ж почали говорити про якийсь збір підписів, починаючи з першого дня моєї роботи на посаді міністра охорони здоров'я. Я точно не збираюся на це звертати увагу – хай займаються, це їхня справа", – підсумував він.

Нагадаємо, від моменту призначення очільника МОЗ Максима Степанова на посаду питання щодо його відставки порушувалося неодноразово. Зокрема, у липні у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Окрім ініціатив у парламенті, у жовтні звільнити Степанова вимагали також мітингувальники під будівлею МОЗ. Тоді обурення людей спричинив перерозподіл Кабміном коштів, які мали піти на реконструкцію лабораторії в Національному інституті раку, а пішли на дороги.

Дивіться повний випуск регіонального ток-шоу:

Football news:

Mourinho on the double Ntombela: He's very creative. One of those who knows how to sharpen the game
Atalanta and Sevilla have agreed on the transfer of Gomez. The midfielder will fly to Spain on Tuesday
Laporta on Messi at PSG: I read that they have losses. We need to discuss what deals they can afford
PSG offered Ramos a contract for 45 million euros for 3 years (Onda Cero)
Nacho tested positive for the coronavirus. He was in contact with the patient earlier
Bale scored in the FA Cup for the first time since 2013. He has 4 goals in 13 games at Tottenham
Frank Lampard: I didn't have enough time to take Chelsea to the next level