Ukraine

Голова ВООЗ розповів, чи можна заразитися коронавірусом через їжу

Людям не варто боятися їжі, харчового пакування, обробки або доставки харчів - ВООЗ - Голова ВООЗ розповів, чи можна заразитися коронавірусом через їжу

Людям не варто боятися їжі, харчового пакування, обробки або доставки харчів - ВООЗ

Людям не варто боятися заразитися коронавірусом SARS-CoV-2 через їжу. Таку заяву озвучив голова Всесвітньої організації охорони здоров’я з програми надзвичайних ситуацій Майк Раян на брифінгу в Женеві.

Зазначається, що у ВООЗ дослідили це питання після того, як китайські тестери виявили сліди збудника хвороби на їжі та її пакуванні.

«Людям не варто боятися їжі, харчового пакування, обробки або доставки харчів», – сказав він.

За словами Раяна, немає доказів того, що харчі або харчовий ланцюжок беруть участь у передачі цього вірусу.

Заява прозвучала після того, як два міста Китаю заявили, що виявили коронавірус на імпортованих заморожених харчах та пакуванні, що спричинило побоювання про нові спалахи інфекції.

Водночас Раян застеріг, що світ може бути «в центрі шторму», навіть не підозрюючи цього, адже досі лише невелика частина світового населення перехворіла.

«У цього вірусу довга дорога попереду, якщо ми це дозволимо. Більшість людей залишається вразливою до цієї інфекції», – заявив представник ВООЗ.

Як повідомлялося, у світі станом на 14 серпня зафіксовано понад 20,7 млн людей заражених коронавірусом, з них понад 750 тисяч померли, ще 12,8 мільйона одужали. Найбільше інфікованих у США, Бразилії, Індії, Росії та ПАР. У Венесуелі виявлено 29 тисяч випадків заражень, померли 247 осіб.

Football news:

Andrea Pirlo: it is Unlikely that Suarez will become a Juventus forward
Suarez and Vidal are not in Barca's bid for the third match in a row
Fernando Torres on Liverpool: It was magical. It seemed like I could fly
Kahn on 8:0 with Schalke: Bayern showed the same game as last season
Liverpool unexpectedly took another Jota from Wolves for 41 million pounds. He is unstable, but won the Champions League and the Europa League (in Football manager)
Ancelotti on Tiago at Liverpool: he picked the wrong team. My heart is broken
Leroy Sane on 8:0 with Schalke: Bayern are hungry, although the boys have already won the treble