Ukraine

Головні новини про коронавірус 13 липня: стабілізація захворюваності та нові дані про імунітет

Пандемія COVID-19 триває, у світі майже 13 мільйонів хворих. В Україні наразі незначний спад захворюваності, так за минулу добу виявили 612 нових випадків інфікування. Дослідники зробили нове відкриття щодо тривалості імунітету до інфекції у людей, які перехворіли на COVID-19. Це останні новини про коронавірус SARS-CoV-2 в Україні та світі 12 липня.

Новини про коронавірус 13 липня

Статистика поширення COVID-19 в Україні

Станом на 13 липня в Україні зареєстрували 54 133 випадки зараження SARS-CoV-2. За минулу добу хворобу виявили у 612 людей, крім того, від ускладнень недуги померли 15 пацієнтів з COVID-19. Таким чином, кількість жертв COVID-19 зросла до 1 398.

Разом з тим, за минулу добу видужали 385 пацієнтів, а загалом від початку пандемії в Україні одужали вже 26 503 людини.

Кількість активних хворих – 26 232, хворі перебувають в лікарнях чи на самоізоляції.

COVID-19 в областях України станом на 13 липня

Головні новини про коронавірус в Україні

Певна стабілізація ситуації поширення захворюваності

В Україні зафіксували певну стабілізацію ситуації з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. За його словами, також відбувається зменшення кількості госпіталізацій за минулий тиждень. Лідерами серед виявлених інфікованих є Львівська (99 осіб) та Закарпатська (79 осіб) області.

У МЗС розповіли, коли українці зможуть їздити в ЄС

Наразі кількість хворих на COVID-19 на 100 тисяч населення в Україні у рази перевищує цей показник в європейських країнах. Зняття обмежень на в'їзд в Шенгенську зону розглядатимуть, коли він хоча б дорівнюватиме середньому по ЄС.

Міністр наголосив, що про зняття обмежень на в'їзд в Шенгенську зону можна буде говорити після того, як показник в Україні буде або рівним середньому по ЄС, або ж меншим.

Саме ці дані є ключовою вимогою. Кулеба додав, що все в руках самих українців.

країни
країни
Країни відкриті для відвідин українців / Інфографіка 24 каналу

Які області не готові послаблювати карантин

Станом на 13 липня не готові перейти до наступного етапу послаблення карантину сім областей:

У гуртожитку КНУТД спалах COVID-19: троє інфікованих втекли

В одному з гуртожитків Київського національного університету технологій та дизайну спалах коронавірус. Наявність COVID-19 виявили у 5 студентів.

COVID-19 виявили у п'яти іноземних студентів, які навчаються у КНУТД та проживають в університетському гуртожитку. Двоє інфікованих студентів перебувають у лікарні. Втім, місцеперебування ще трьох залишається невідомим. Окрім того, невідоме місцеперебування й частини контактних осіб хворих.

Загалом, епідеміологи визначили 13 людей, які контактували з хворими. Але під контролем лише 7 з них. Де перебувають ще 6 контактних осіб – невідомо.

Новини про коронавірус у світі

У світі продовжує зростати кількість хворих на COVID-19, наразі кількість інфікованих – 12 910 357 людей (дані згідно з системою моніторингу Університету Джонса Гопкінса).

Із майже 13 мільйонів хворих, одужали наразі 7 116 957 хворих, але не змогли подолати інфекцію 569 128/ людей, на жаль, вони померли від ускладнень.

Топ-5 країн за поширенням коронавірусу:

Зірка Боллівуду Амітабх Баччан потрапив до лікарні з COVID-19

Знаменитий індійський актор Амітабх Баччан, який відомий світу завдяки успішним фільмам Боллівуду та Голлівуду, потрапив до лікарні. В актора діагностували коронавірус. Інфекцію також виявили у сина актора.

Спалах COVID-19  в Ізраїлі

Ізраїль за крок від загальнонаціонального жорсткого карантину. Темп приросту інфікованих в країні залишається дуже високим і вже стабільно перевищує тисячу випадків на добу. Країна може повернутися до загальнонаціонального жорсткого карантину, якщо число заражень за добу досягне 2 тисяч.

В країні крім того розглядають потребу призупинення залізничного сполучення. 

Дослідження про коронавірус

Імунітет до COVID-19 у людей, які перенесли захворювання, знижується через три місяці

Науковці також визначили, що найбільший вміст антитіл до вірусу фіксується у пацієнтів через три тижні після появи перших симптомів.

У це проміжок у 60 % людей фіксується дуже високий рівень імунітету до коронавірусу. Але через три місяці сильний імунітет до інфекції зберігається всього у 17 % пацієнтів.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Football news:

The Champions League will be finished under the new rules. The amendments will make it easier for goalkeepers to take penalties
UEFA will count 0:3 for clubs whose fault is due to the coronavirus will disrupt European Cup matches
15-year-old forward Mukoko trains with the Borussia Foundation. He will be able to play for Dortmund in November
Dybala became the MVP of Serie A-2019/20, Immobile-the best forward
Real Madrid: Casillas will always be a Real Madrid player. The best goalkeeper in the history of Spain
In Spain, complete chaos: Espanyol refuses to fly out of La Liga, Depor and all the others - from Segunda
Ferran Torres passed a medical before transferring to Manchester City and signed a contract until 2025 (Fabrizio Romano)