Ukraine

Google назвав найкращі додатки року, серед них і розробка українців

Магазин мобільних додатків Google Play оприлюднив список найпопулярніших додатків для Android за 2020 рік. Цікаво, що до переліку найкращих потрапила і робота українських розробників.

Найкращі додатки

Так, "вибором користувачів" назвали Disney +, нагорода за найкращу гру дісталася SpongeBob: Krusty Cook-Off, а найкращим додатком стало Loona: Bedtime Calm & Relax. Це застосунок, що допомагає користувачам заснути.

"Пориньте в релаксацію за допомогою захоплюючого пейзажу сну – тривимірних сцен, які ви досліджуєте і керуєте простими взаємодіями, дотиком до яких можна додати барв", – написали в Google.

Reface

Це один із сервісів, що створює український стартап RefaceAI. Команда розвиває технологію заміни осіб на фото або відео. З її допомогою можна розмістити своє облиття у тіло іншої людини. Раніше цього року додаток Reface потрапляв на перше місце у списках AppStore.

Football news:

UEFA has no plans to abandon the Euro in 12 cities. Other options are undesirable
Eriksen scored for Inter for the first time in almost six months - Milan in the Cup in the 97th minute from a free kick
The Premier League has changed its approach to determining offside after Man City's Aston Villa goal. Now in this situation will be fixed out of the game
Zlatan and Lukaku had a conflict in the Italian Cup match
Zlatan scored 8 goals for Inter Milan. More than any other team
Alli is not training with Tottenham due to negotiations with PSG. He does not want to let Levi go
Batshuayi scored in the Premier League for the first time since October 2019