Ukraine

Google тестує функцію порівняння Android-додатків у Play Маркеті

Компанія Google продовжує розвивати фірмовий магазин додатків для Android, змінюючи його дизайн і додаючи різні функції. Нова експериментальна опція дає користувачам Google Play можливість швидше визначитися з вибором додатка, порівнюючи його ключові параметри з рішеннями інших розробників.

У тестовій версії збірки 22.4.28 Google Play інсайдери виявили новий пункт під назвою Compare apps ("Порівняти додатки") – він знаходиться внизу списку рекомендацій магазину. Як повідомляє Android Insider функція поки доступна тільки для декількох популярних медіаплеєрів.

Як це працює

Ознайомитися з роботою нововведення можна саме на прикладі цих додатків. Після натискання відповідної кнопки на екрані з'явиться порівняльна таблиця з описом різних критеріїв додатків одного типу.

Зокрема, при аналізі плеєрів розглядаються простота їх використання і підтримка характерних функцій: наприклад, можливість автономного відтворення й стрімінгу, а також список відтворюваних форматів. Крім того, можна побачити оцінки та кількість завантажень для кожної програми.

Дата запровадженян функції

Коли нова функція з'явиться у стабільній версії Google Play, поки невідомо. Можливо функцію спершу запровадять для найбільш популярних серед користувачів додатків, а згодом вона стане доступною і для інших програм.

Football news:

Fati became socio of Barca, but will not be able to vote in the next election
Jose Mourinho: some Tottenham players coming to visit LASK, Ludogorets, think they don't belong there
Pioli on 4:2 with Celtic: Milan did not lose their head at 0:2 and continued to play as a team
Messi will be at PSG next year. RMC Sport journalist on Barca forward
Suarez passed a negative test for coronavirus and will return to the General group of Atletico tomorrow
Chelsea are ready to sell Ruediger and Tomori in the winter. The German was Interested in Barcelona
Çalhanoğlu for 7 years has scored 18 goals from free-kicks. Only Messi (36) has more players in the top 5 European leagues