Ukraine

Готель у формі шишки – у лісах США можна забронювати відпочинок на дереві: фото

Архітектор Дастін Фейдер побудував свій перший будинок під час дисертації в коледжі мистецтв та дизайну в Міннеаполісі. Знайшовши свою нішу, чоловік збудував вже понад 40 будиночків, які вражають креативністю.

Більшість із них замовили приватні покупці, але так само є можливість орендувати O2 Pinecone на AirBnB. Він розташований у місті Бонні Дун, штат Каліфорнія, за 15 кілометрів на північ від Санта-Крус, пише видання Uniqhotels.

Здається, будиночок на дереві плаває у гілках дерев, занурюючи вас у панорамний вид на Червоний Ліс на. Підлога, стіни та стельові панелі дозволяють побачити все навколо та створити чарівну ілюзію левітації.

Всередину
Всередину
Всередину "шишки" ведуть круті сходи / Фото Uniqhotels

Цей захоплюючий дух соснових шишок "сидить" на висоті 10 метрів над землею і єдиним способом дістатися до нього є дуже крута драбина.

Із зручностей – лише ліжко / Фото Uniqhotels
Із зручностей – лише ліжко / Фото Uniqhotels
Із зручностей – лише ліжко / Фото Uniqhotels

У сосновій шишці є лише ліжко. Ванна кімната розташована в невеликому будиночку на дереві, ближче до землі, з розумним душем, встановленим на стовбурі дерева.

Більше фото готелю-шишки:

Football news:

Laporta on Messi's future: This is Barca's priority. I don't think Leo only cares about money. All the clubs in the world want to get it
The first conference League final will be held in Tirana on 25 may 2022
Spain will play Italy and France will play Belgium in the Nations League play-offs. The final tournament will be held in Milan and Turin
Solskjaer about Fred: He was lucky to stay on the field in the 1st half. His second yellow is not a foul
Real can fire Zidane if the club loses to Gladbach in the Champions League (COPE)
Barcelona will not pay players' salaries for January
Ramos is leaning towards leaving Real Madrid (Onda Cero)