Ukraine

Я навчилась бути неідеальною: Ольга Фреймут розповіла про зміни та образ снігової королеви

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут в нещодавньому інтерв'ю поділилась особистими змінами, які вона пережила після "Танців з зірками" та про те, як вона позбувається ідеального образу.

Нещодавно українська ведуча Ольга Фреймут дала відверте інтерв'ю програмі "Життя великих людей". Саме в ньому вона розповіла про зміни, яких їй довелось зазнати завдяки участі в шоу "Танці з зірками".

Телеведуча зізналась, що проєкт дуже її змінив. Ольга Фреймут зізналась, що нарешті навчилась бути неідеальною. А в приклад навела те, що дає інтерв'ю в правий профіль, який менш красивий ніж її лівий.

От я навіть з вами розмовляю і даю інтерв’ю в правий профіль. Я ніколи в житті цього не робила, тому що в мене асиметричне обличчя і цей лівий профіль красивіший ніж правий. Але я з вами розмовляю і мені вже більш менш байдуже. Уявляєте, що танці роблять з людиною?
– розповіла Ольга Фреймут.

Знаменитість розказала, що вже звикла до того, що її сприймають надто холодною. Але Ольга зізнається, що з усіх сил намагається розвінчати цей образ "снігової королеви". Зокрема, для цього вона проходить курси з психогенетиком.

"Я проходжу сеанси з психогенетиком, щоб зрозуміти на якому рівні стався оцей надрив і я перетворилася в снігову королеву. Бо цей синдром "снігової королеви" він в житті і допомагає, тому що для кар’єри це дуже добре, але і заважає", – додала Ольга Фреймут.

Але зіркова матуся й стала вже набагато м'якшою в характері. Все через те, що вона виховує трьох дітей та має люблячого чоловіка – Володимира Локотка. Ольга зазначає, що точно заслужила собі такого чоловіка. 

Це таке вичекане почуття, витримане. В нього є проблеми, він мало там транслює свої почуття до мене якимись словами, тобто він не сяде і не напише мені сонет Шекспіра, але він завжди поруч. Я можу подивитись в магазині на якусь річ: "Ох, це так дорого", але торкнулася пальта – ввечері мені вже то пальто привезли додому,
– розповіла Ольга про Володимира. 

А також зірка розповіла про колишнього коханого британця Ніла Мітчелла. Ольга зазначила, що він часто переглядає її інтерв'ю, перекладає їх, а потім телефонує з різними запитаннями і каже, що вона говорить про нього неправильно. Втім, зараз Фреймут хоче запустити власну Школу етикету та марафони в соцмережах. 

Дивитися інтерв'ю Ольги Фреймут програмі "ЖВЛ":

Football news:

Andrea Pirlo: I feel the same way about Ronaldo as I Do about Work and Portanova. This is me
We study how the players sit in the locker room. Messi in the center, Lukaku wanted Drogba's place, and Roy Keane yelled at the young Pique
President Vasco da Gama: we need Balotelli in terms of fighting racism, not just as a player
Ronaldo, Messi, Lewandowski and Marquinhos nominated for best player at the Globe Soccer Awards
Frank Lampard: we need to win against Rennes - then we can rest the players
Leganes can rent Braithwaite. Barcelona bought him out for 18 million euros 9 months ago
In England, fans will be returned to stadiums from December - up to 4 thousand people for the match