Ukraine

Як обрати якісний кондитерський мішок – поради від Лізи Глінської

Відомий український кондитер Єлизавета Глінська поділилась зі своїми шанувальниками кількома хитрощами у виборі кондитерського мішка. Давайте й ми ознайомимось з ними та навчимося правильно обирати кондитерський мішок для десертів.

Кондитерські мішки використовує, мабуть, кожна господиня. А от який з них обирати для того чи іншого кондитерського процесу, ми зараз розберемося разом із Лізою Глінською.

Одноразові кондитерські мішки

Одноразові кондитерські мішки зручні у використанні, складаються з паперу або поліетилену, але головною їхньою перевагою є те, що їх не потрібно мити, сушити, адже використовують їх всього один раз.

До одноразових мішків підійде будь-яка насадка, металева чи пластмасова, а можна й взагалі обійтись без неї, якщо вам потрібно тільки нанести крем на корж.

Вони чудово підійдуть для декорування тортів та випічки, але для тіста їх краще не використовувати, адже в них важко контролювати об'єм видавленої маси.

Багаторазові кондитерські мішки

Багаторазові кондитерські мішки зазвичай складаються із бавовни або вінілу, проте, також вони бувають прогумовані з середини, щоб їх було зручніше мити після використання. Перед використанням деякі кондитери кип'ятять їх в содовому розчині, щоб вони були більш еластичні при використанні.

Досить часто в комплекті до таких кондитерських мішків йдуть насадки, котрі можуть закріплюватись як ззовні, так і всередині.

Незручні тканні мішки тим, що їх потрібно ретельно мити після використання, а ще краще кип'ятити, а потім сушити. Такі мішки переважно використовують для висадження рідкого тіста, капкейків та крему.

Багаторазові силіконові кондитерські мішки використовують, так само як і тканні, але з ними легше, адже вони краще миються та швидше висихають.

Як обрати кондитерський мішок

Перше на що ви маєте звернути уваги при виборі кондитерського мішка – це шви та їх склеєння. Вони повинні бути акуратними, та пам'ятайте – чим менше швів, тим довше буде служити вам ваш кондитерський мішок.

Також завжди враховуйте ширину та розмір мішка – він повинен бути досить широким, щоб його з легкістю можна було наповнити кремом, або тістом.

Якщо ви обираєте тканний мішок, надайте перевагу тому, у котрого буде водовідштовхувальна функція покриття, щоб захистить матеріал від розмокання та не дасть увібрати запахи та колір від крему або тіста.

Єлизавета Глінська зазначила, що вона використовує щільні одноразові кондитерські мішки з металевими насадками, котрі закріпляє ззовні.

Football news:

Dinamo Zagreb-federations: 14 Dynamo players brought the team silver at the 2018 World Cup, and in response, the judges kill us. You are not worried about Croatian football
Tuchel on the zeros with Wolverhampton: If we play like this, the result will come. I liked it
Nuno on the draw with Chelsea: We understood that we would not have much possession
Messi broke Barcelona's record for the number of games in the Spanish Cup
Martin Edegor: Arteta seems to me a top coach, I like his ideas
Napoli has full confidence in Gattuso. The club has released an official statement
Jurgen Klopp: In this world, trust is lost very quickly: either everything is fine, or vice versa. But there are many stages in between