Ukraine

Як полюбити свою роботу: 10 універсальних порад для тих, хто постійно втомлюється

У середньому всі, хто працює в офісі, проводять на робочому місці від 40 годин на тиждень. Це великий проміжок часу, який потрібно провести корисно, цікаво та з легкістю.

Як правило, багато людей "відсиджують" робочий час і повертаються додому в поганому настрої, стомлені та роздратовані.

Для того, щоб цього уникнути, Ідеї 24 склали список 10 універсальних порад. Ці правила допоможуть вам полюбити свою роботу, насолоджуватися робочим процесом і уникнути нервового зриву.

1. Фізична активність

Розпочинайте свій робочий день з фізичної активності. Зробіть зарядку, прогуляйтеся на роботу, займіться спортом у залі тощо. Якщо перед початком роботи ви займетеся чимось корисним, мозок "швидше прокинеться" і завдяки фізичним навантаженням у вас виділиться гормон щастя.

Фото pinterest

2. Комфортний одяг

Перед тим, як вирушити на роботу, оберіть красивий одяг. Одягайте те, що вам подобається і що вам зручне. Особливо, якщо в компанії не має певного дрес-коду.

Фото freepik

3. Мотивація

Коли прямуєте на роботу, налаштуйте себе на позитив, "проговоріть" в голові усі можливості, які маєте завдяки своїй роботі. Помрійте про кар'єрний ріст і досягнення, які на вас можуть чекати згодом.

Фото remote

4. Список

Для того, щоб все встигнути і раціонально розпорядитися своїм часом, обов'язково заздалегідь пишіть список справ. Не забудьте внести у список кавування та обід.

Фото vplate

5. Перерви для відпочинку

Маючи список справ, ви будете розуміти, коли краще влаштувати собі відпочинок та перерву на обід. Радимо робити декілька короткотривалих пауз впродовж дня. Це допоможе розвіятися і покращити самопочуття.

Фото rpl

6. Навчіться розслаблятися

Це не означає, що ви повністю повинні "забити" на роботу. Просто навіть під час виконання певних завдань, навчіться насолоджуватися дрібними радостями. Наприклад, по можливості слухайте приємну музику, радуйте себе смаколиками, пограйтеся антистресовими іграшками.

Фото supertoys

7. Робоча атмосфера

На роботі, як і вдома, у вас мають бути зручні меблі, комфортне робоче місце, красиві елементи декору та практичні ґаджети. Саме тому ви самостійно можете навіть такими дрібницями покращити настрій і зробити так, щоб вам хотілося йти на роботу.

Фото irinin

8. Підбиття підсумків робочого дня

Після закінчення робочого дня підбийте підсумки, щоб зрозуміти, що встигли зробити, що довелося відкласти і який результат отримали наприкінці.

Фото novarobota

9. Дружба з колегами

Не обов'язково ставати з колегами найкращими друзями. Достатньо просто підтримувати гарні стосунки. Просте спілкування може покращити настрій, відволікти від проблем і навіть вплинути на емоційний стан.

Фото confcommercioroma

10. Цінуйте себе

І насамкінець запам'ятайте, що ви важливіші, ніж ваша робота. Цінуйте себе, піклуйтеся про себе, не перевтомлюйтеся і багато відпочивайте у вихідні.

Фото vizionplus

Football news:

Werner did not score a penalty for the first time since October 2018. The series of 8 goals in a row was Interrupted
Arsenal will pay Real Madrid 2 million euros for the lease of Edegor. The transition can make Monday
Vladimir Gazzaev will lead Siena from the 4th Italian League instead of ex-striker Milan Gilardino
Ozil has signed a 3.5-year contract with Fenerbahce
Mikel Arteta: It was an honor to play with Ozil and train him. His success is undeniable
Mesut Ozil: With Arsenal, we took trophies for the first time in many years, we made history. Forever in my heart
Andrea Pirlo: Juventus want to dominate the matches. We scored 20 shots at the Bologna goal