Ukraine

Як працює Координаційна рада з протидії коронавірусу, яку створив Зеленський

Минулого місяця президент Володимир Зеленський створив Координаційну раду з протидії поширення коронавірусу в Україні. До її складу увійшли практично всі керівники держави.

Секретар Координаційної ради, заступник керівника ОПУ Кирило Тимошенко розповів в інтерв’ю "Українській правді", що спершу був штаб при РНБО та Кабміні. Однак президент хотів сам контролювати, що і як відбувається.

Тому ми зробили Координаційну раду саме тут, в Офісі (президента – 24 канал),
– додав Тимошенко.

Він зазначив, що мета цієї ради – координація усіх гілок влади. Над завданнями працюють консули, юристи, бухгалтери та інші.

Ми зробили усю логістику з Китаю до кожного регіону України. У нас прилітає літак – і за пів дня це все вже в кожному регіоні, все, що ми привезли на літаку,
– сказав Тимошенко.

Після того, як усі засоби прибувають з Китаю, їх привозять на одне з держпідприємств, яке є одержувачем цих матеріалів. Тоді губернатори присилають свою машину і забирають це все до регіону.

За що відповідає створена рада

За одержування в установленому порядку від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій інформацію, документи та матеріали.

Також рада має запрошувати на засідання та заслуховувати інформацію представників міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, керівників державних підприємств, установ та організацій з питань, що належать до її компетенції.

Хто увійшов до Координаційної ради

Станом на ранок 9 квітня в Україні підтвердили 1892 випадки захворювання на коронавірус, 57 людей померло, натомість 45 – вилікувалось. Уряд посилив та продовжив карантин до 24 квітня.

коронавірус карантин заборони обмеження
Обмеження через коронавірус в Україні / Інфографіка 24 каналу

Football news:

Havertz does not want to move to Bayern this summer. He chooses between Real Madrid, Liverpool, Manchester City, Manchester United and Chelsea
Atalanta bought Pashalic from Chelsea for 15 million euros (Nikolo Skira)
Russia, Germany and Portugal qualify for the Champions League (Bild)
Barcelona will not buy Neymar for 175 million euros and will focus on the transfer of Lautaro
🔙 Spanish football will return for the second half of Rayo Albacete. The first one was played six months ago, when the match was stopped because of zozuli's insults
Ulreich doesn't want to be Bayern's third goalie. He can move to Schalke
Lionel Scaloni: Lautaro will get better playing with Messi. He has a great future, but we need to give everything we can