logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Як правильно шукати нову роботу: поради рекрутерів

Як правильно шукати нову роботу: поради рекрутерів
Рекрутери радять у роботодавця одразу запитувати про можливості подальшого навчання та професійного зростання на робочому місці. Фото: novarobota.ua

Зміна роботи - це завжди нові знайомства та досвід. Щоправда поспіхом звільнятися з попереднього місця і бігти у нову компанію теж не варто.

Перш ніж підписувати новий контракт, треба проаналізувати кілька питань, пише Work.ua.

Яким буде мій робочий день?

Задумайтесь про свій робочий графік. Поцікавтеся у потенційних роботодавців, коли починається і закінчується робочий день, чи потрібно працювати у вихідні.

Це та компанія, в якій я буду розвиватися?

Рекрутери радять у роботодавця одразу запитувати про можливості подальшого навчання та професійного зростання на робочому місці. У такий спосіб ви демонструєте не тільки зацікавленість у роботі, також розумієте, чого можете досягти.

Чи будуть мене влаштовувати цінності і робоча атмосфера в компанії?

Спробуйте дізнатися про те, що говорять про компанію інші люди. Водночас відгуки в інтернеті не завжди об'єктивні. Спробуйте поговорити з тими, хто працює в компанії.

Якою буде зарплата?

Про це варто питати на співбесіді. Водночас спочатку прогляньте на сайтах пошуку роботи, яку середню зарплату пропонують у вашій сфері. З іншого боку, інколи порівняно невеликі заробітки можуть бути компенсовані безкоштовними тренінгами, обідами, походами у спортзал.

Як добиратися до роботи?

Оцініть, скільки часу, грошей і нервів буде віднімати дорога до роботи. Дослідження свідчать,що люди, які багато часу проводять у дорозі, менш щасливі.

Торік у четвертому кварталі середня зарплата у робітничих сферах досягла 10 550 грн. Найвищу платили у транспортній галузі - 15 тис. грн.

Зараз ви читаєте новину «Як правильно шукати нову роботу: поради рекрутерів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO