Ukraine

Як у Києві працюватиме громадський транспорт – пояснення Кличка (Відео)

Громадський транспорт
Громадський транспорт 5 канал

Водії, кондуктори та пасажири зобов'язані носити маску або респіратор

У Києві після 22 травня планують відновити роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі. Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

"Ми поступово збільшуємо кількість маршрутів та транспорту на них. Сьогодні почали працювати ще три маршрути: від станції метро "Святошин" до житлового масиву Західний (с. Чайки), з вулиці Митрополита Шептицького на вулицю Чавдар, з Бортничів до метро "Харківська". В наступні дні ми будемо нарощувати кількість маршрутів", – сказав Кличко.

Він зазначив, що комунальний і приватний громадський транспорт зможе перевозити одночасно не більше половини від кількості пасажирів, на яку він розрахований. Контролюватиме дотримання це поліція та муніципальна охорона.

Водії, кондуктори та пасажири зобов'язані носити маску або респіратор. Водії та кондуктори також мають мати рукавички.

Усі співробітники компанії-перевізника перед початком роботи зобов'язані пройти термометрію. Особи з температурою вище 37,2 градуси і з симптомами ГРВІ не допускаються до роботи.

Міський голова наголосив, що перед кожним рейсом транспорт повинні дезінфікувати.

Нагадаємо, заступник голови КМДА Олександр Густєлєв заявив, що влада Києва планує з суботи, 23 травня, відновити у повному обсязі роботу наземного транспорту столиці.

Football news:

Joan Laporta: if I were Xavi, I would never go to Barca under this management
Bayern, Atletico and Everton are Interested in Zaa
Joan Laporta: Messi is the best in history. We must create appropriate conditions for it
Mourinho on Bergwein in reserve: Klopp, Pep and Lampard you ask such questions
Solskjaer on Pogba: he's been great since the restart. When Paul plays like this, you can't help but include him in the lineup
Alisson: the points Record was not Liverpool's goal. We are still Champions
Inter want to extend Sanchez's lease and are willing to pay extra for him to Manchester United if the clubs play in the Europa League final