Ukraine

Як вибрати якісні яйця: корисні поради від Держпродспоживслужби Полтавщини

Яйця вважаються одним з найпоширеніших продуктів у світі. Однак, щоб страви з них виходили смачними і корисними, варто навчитися вибирати якісні та свіжі яйця. Детальніше про це розповідає Держпродспоживслужба Полтавщини.

На сьогодні в Україні чинний національний стандарт ДСТУ 5028:2008 «Яйця курячі харчові. Технічні умови». Згідно з цим нормативним документом курячі яйця, які реалізовують на внутрішньому ринку України, поділяються, залежно від терміну зберігання, на дієтичні (строк зберігання не перевищує семи діб, не враховуючи дня знесення) та столові (строк зберігання не перевищує 25 діб). Зберігають яйця за температури від плюс 20ºС до 0ºС.

Якщо столові яйця зберігають від 0ºС до +5 С, строк їхнього зберігання може бути подовжений до 33 днів. Тож, за умови дотримання необхідних умов зберігання, цей продукт своїх смакових та поживних властивостей протягом двох-трьох тижнів не втратить.

Залежно від маси, яйця поділяють на 5 категорій:

Маркування

Зазвичай, на яйця наносять позначку, перша літера якої означає дієтичне або столове (Д або С), а друга — приналежність до певної категорії: відбірні — «В», вища — 0, перша — «1», друга — «2»; дрібні — «М». Зазначають назву господарства, а для дієтичних яєць — дату знесення. Висота літер і цифр повинна бути не більшою, ніж 5мм (для дати знесення і назви господарства — не менше, ніж 3 мм).

До речі, твердження, що чим більше яйце, тим воно краще, не зовсім вірне. Купувати яйця краще другої категорії — від молодих курочок — у них міститься більше корисних речовин.

Перевірити яйце можна, якщо опустити його у воду. Якщо воно опустилося на дно – значить, свіже. Розбийте яйце – якщо жовток високий і не розтікається, це хороший знак.

Увага! Перед вживанням забруднені курячі яйця варто обов’язково мити. Свіже яйце має бути без запаху, жовток нерухомий, а білок прозорий. Якщо на яйці є кров’яні згустки, його краще не вживати.

Що потрібно знати перед покупкою курячих яєць:

Багато хто звик думати, що яйця в коричневій шкаралупі набагато кращі (поживніші й корисніші), ніж у білій. Це омана. Колір шкаралупи лише говорить про «масть» курочки, яка знесла яйце. Коричневі кури несуть такого ж відтінку яйця, а птиці з білим пір’ям – білосніжні. Тому колір шкаралупи не визначає поживність яйця, це залежить від того, чим годували птицю.

Як зберігати яйця?

Зберігати цей продукт слід в холодильнику при температурі 7-13 ° С. В ідеалі — гострим кінцем вниз, щоб яйце дихало.

Слід уникати «сусідства» з сирим м’ясом і продуктами з різким запахом. Перед приготуванням яйця слід промити під проточною водою.

Дієтологи давно зійшлися на думці, що в здоровому збалансованому раціоні мають бути присутніми яйця. Адже цей продукт практично повністю засвоюється організмом, внаслідок чого має високу харчову цінність.

Football news:

All our clubs were left without the Champions League play-offs. Who disappointed the most?
Luka Modric: when an opponent takes the lead, real lose confidence. We are in a difficult situation, but what is it, that is
Monstrous deliveries of raikovich and Murilo: one rolled out to the opponent out of the blue, the other just fell 🤦 ♂ ️
Kroos on the defeat by Shakhtar: at the end, we lacked faith that we can win back
Zinedine Zidane: I Don't think about retirement
Loko lost even the third place. Salzburg crushed the squad with 5 Central defenders
Ronaldo won the Golden Foot-2020, Agnelli-Golden Foot Prestige-2020