Ukraine

Як відмити до блиску мікрохвильовку і духовку лимонною кислотою

Духовка і мікрохвильова піч - два місця на кухні, які завжди потребують уваги.

Досить приготувати їжу або навіть просто розігріти щось на вечерю, і вже можна брати ганчірку в руки і продовжувати нерівний бій за чистоту. Насправді ж для перемоги в цій боротьбі озброїтися потрібно не тільки ганчіркою, а ще одним важливим продуктом з холодильника, інформує Ukr.Media.

Як відмити брудну духовку

У боротьбі з жирними плямами і засохлими залишками їжі ніщо не зрівняється зі звичайним... лимоном і лимонкою. Кислота так добре роз'їдає навіть старий бруд, що прикладати зусиль практично не доведеться. Потрібно буде лише трохи почекати, і потім насолоджуватися бездоганною чистотою.

Отже, якщо ви вирішили мити духовку відразу після готування їжі, і забруднення ще свіжі, то використовуйте сік одного лимона. Змішайте його з рівною кількістю води, поролоновою губкою нанесіть розчин на стінки духової шафи і почекайте півгодини. Після цього можна змивати залишки забруднення чистою водою, результат буде блискучим (в прямому сенсі цього слова).

Деко з водою для чищення духової шафи

Другий спосіб підійде для тих ситуацій, коли бруд, здавалося б, міцно в'ївся в стінки духовки. Тоді краще використовувати лимонну кислоту. Спочатку треба наповнити водою деко, потім розчинити в ній лимонку з розрахунку 100 гр. порошку на півлітра води. Деко поміщуємо в духовку, яку попередньо варто добре розігріти.

Щоб лимонка подіяла як слід, доведеться почекати півгодини. Вода в деко буде кипіти, і під дією пари бруд розм'якшиться. Після того, як вимкните духову шафу, дайте їй охолонути, дістаньте деко і видаліть залишки бруду вологою ганчіркою. Якщо якісь плями виявляться надто стійкими, їх можна відтерти за допомогою часточки свіжого лимона.

Залишки забруднень можна з легкістю видалити поролоновою губкою.

Миття мікрохвильовки за допомогою лимона творить чудеса

Аналогічним чином можна вимити і мікрохвильову піч. У цьому випадку часточки свіжого лимона поміщаємо в піалу з водою (попередньо видавивши сік) або ставимо піалу з розчиненою у воді столовою ложкою лимонки. Мікрохвильова піч повинна попрацювати на максимальній потужності 2-3 хвилини, ще 10-15 хвилин слід почекати після того, як вона вимкнеться. І тільки тепер можна відкривати дверцята повністю і протирати насухо чистою ганчіркою.

Football news:

Director of Tambov that Melkadze will not play with Spartak: we do not have a free 3-5 million rubles
Juventus wanted to swap Ramsey for Ntombela. Tottenham refused
Klopp on players who have played less than 5 matches: They will receive a gold medal. If you are not from the Premier League, something from me
Messi may move to Manchester City (Fox Sports)
Salihamidžić on the transfer San to Bavaria: It can make the difference in the game. Now we have top-level variability on our flanks
Cavani is close to a contract with Roma
Balotelli can move to Boca juniors