logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Як виглядатимуть бабусі в майбутньому: кумедне припущення

Бабусині вареники легко виграють двобій з будь-якою сучасною вуличною їжею, а вміння зв’язати теплі шкарпетки на зиму чи навіть вишити сорочку завжди захоплюють. Нинішні бабусі легко можуть замінити онукам вихователя, аніматора, шеф-кухаря, а іноді навіть дитячого психолога. Та чи будуть сучасні дівчата такими ж?

Видання "Освіторія" вирішило перенестися у майбутнє та уявити, якими будуть бабусі у часи, коли Ілон Маск колонізує Марс.

Зовнішній вигляд

Безперечно у бабусь майбутнього не буде ніяких хусток на голові та золотих зубів, замість цього – густі брови, пишні губи та численні татуювання. А на питання онуків про сенс цих татуювань бабуся майбутнього лиш відводитиме очі, мовляв, це ви ще моїх статусів у соцмережах не бачили.

А ви колись звертали увагу на те, скільки у сучасних бабусь фотографій в сімейному альбомі? Одна з випускного у школі, дві з весілля, три з відпочинку в пансіонаті тощо.

Інша справа – сучасні дівчата, які роблять фотосесію навіть з однією трояндою від коханого. Але найцікавіше, що онукам вся ця краса буде доступна, тому дівчатам вже зараз варто думати, що постити в соцмережі.

Їжа

Чи стоятимуть у майбутньому біля плити бабусі, які зараз у юному віці в два кліки можуть замовити будь-яку страву з якогось закладу. Чим тоді бабусі майбутнього пригощатимуть онуків? Ймовірно, піцою з прошуто, моцарелою та в’яленими томатами, або суші. 

Але можуть бути й зворотні варіанти, якщо зараз така дівчини ледь не щодня відвідує спортзал і не їсть солодкого. Так, онуки на її броколі з пароварки та ягодах годжі довго не пробудуть. Скоріше навпаки – батьки будуть віддавати онуків на літо, щоб бабуся привела їх у спортивну форму.

Подруги та лавочки

На лавках біля будинків бабусі майбутнього не сидітимуть. Хіба мало месенджерів чи соцмереж? До того ж, серіали, рецепти, дієти, знижки на одяг і косметику – все це можна обговорити з подругами, не виходячи з дому.

Пісні та колискові

Надіємося, що через багато років, коли діти проситимуть перед сном колискову, бабусі все ж співатимуть самі, а не вмикатимуть музику. І буде добре, якщо співатимуть щось з репертуару Джамали чи Тіни Кароль. Бо іноді, слухаючи сучасну молодь у караоке, за їхніх майбутніх внуків стає трохи страшно.

Themes
ICO