Ukraine

Які регіони наблизились до 50% заповнення лікарень хворими на COVID-19

До показника у 50% завантаженості лікарень «першої хвилі», передбачених для хворих на COVID-19, наближаються  Київ, а також Чернівецька, Рівненська та Івано-Франківська області.

Про це повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він нагадав: за минулу добу в Україні зафіксовано одразу два антирекорди. Перший – з кількості нових коронавірусних випадків (захворіли 1732 особи, в тому числі 110 дітей і 78 медпрацівників). Другий – з госпіталізації: за словами Степанова, до лікарень відправили  330 людей (днем раніш їх було ще 300).

До антилідерів додалися регіони, котрі ще два-три тижні тому не давали такої картини щодо кількості захворювань, зазначив міністр (зокрема, це Одеська і Харківська області). Тим часом в Львівській області показник заповненості ліжок вже більше 50%.

Раніш ми повідомляли, що за минулу добу в Україні встановлено черговий коронавірусний антирекорд: 1732 нові випадки захворювання. Також зафіксовано 19 летальних випадків, одужав 581 пацієнт. Антилідером стає Харківщина: там понад 200 нових інфікованих два дні поспіль. Загалом в початку пандемії в країні виявили 87 872 випадки COVID-19.

Football news:

Rakitic on the European super Cup: I want to make Bayern suffer
It turns out that in Italy they wrote a book about Streltsov - we were also surprised! And we found out from the author why he suddenly chose a Soviet hero
Suarez's examiner: we didn't pass questions to him. It's a lie that he can't conjugate verbs
Havertz on Barnsley's hat-trick: this is just the beginning, I want to score even more
RFU - Barnaul Dynamo: for payments for Sobolev, you need to contact Spartak
Barcelona - Suarez: Thank you for these 6 years! Player moved to Atletico
18-year-old Spartak youth midfielder Shiltsov called up to the first team (Sport24)