Ukraine

Які шанси заразитися на COVID-19 у поїзді

Вчені оцінили шанси заразитися на COVID-19 під час подорожі поїздом, якщо у вашому вагоні їде хвора людина.

Вчені проаналізували дані 2334 осіб, які здійснювали подорожі на швидкісних поїздах Китаю, у яких пізніше був діагностований COVID-19. Фахівці проаналізували їх час у дорозі, а також контакти з іншими пасажирами (в цілому понад 72 тисяч контактів).

Дослідники виявили, що ризик заразитися COVID-19 в вагоні поїзда найвищий у тих, хто сидить в безпосередній близькості від хворої людини. Для сусіда по кріслу ймовірність підхопити COVID-19 становить 3,5%, причому при тривалій поїздці щогодини ризик захворіти збільшувався на 1,3%.

Для пасажирів, що сидять в одному ряду із зараженою людиною, ризик захворіти в середньому становив 1,5% і збільшувався на 0,15% з кожною годиною, проведеною в одному вагоні. А от сидіти на місці, де до вас їхав хворий, не так небезпечно, як може здатися на перший погляд. Дослідження показало, що в такій ситуації ризик підхопити інфекцію становить лише 0,075%.

Які шанси заразитися на COVID-19 у поїзді - фото 419506

Football news:

Nuno confirmed the departure of Jota: Liverpool will get a great player and guy
Hames scored his debut goal for Everton in his second game at the club
Bale's talent is unique, but he never became the main one in Real Madrid. Ronaldo, laziness and Perez's patronage are to blame
Zidane on Bale's departure: what he achieved at Real Madrid is phenomenal. I wish him all the best
The same Royal rabona-assist from Levandovsky: great orientation, perfect execution, smart twist in the right place
Koeman told 21-year-old midfielder Puig that he does not count on him (RAC1)
Liverpool will pay 4.1 million pounds for Zhota out of 41 million in the first year. Today the midfielder will undergo a medical