Ukraine

Ідеальний балкон: чим застелити підлогу для затишної атмосфери

Підлога на лоджиї має бути не тільки красивою, а й практичною. Має бути стійкою до перепадів температури.

Поверхню вистилають спеціальною плівкою або покриваємо водонепроникною штукатуркою. Для теплоізоляції підійдуть мінеральна вата, пінопласт.

При наявності маленьких дефектів прийнято використовувати суміш, що самовирівнюється. Великі вади можна вирівняти за допомогою стяжки або під настил з дерева встановити лаги, які представляють собою поперечні балки з твердих порід дерева.

Грунтовка підвищує міцність підстави і сприяє кращому скріпленню його з покриттям підлоги. Для поверхні з дерева прийнято застосовувати алкидную або полістирольну ґрунтовку, бетонну основу обробляють епоксидної різновидом, завдаючи її два-три рази.

Щоб уникнути травм оптимальним варіантом буде покласти плитку з шорсткою поверхнею. Для виконання цієї роботи слід запастися наступними матеріалами:

Викладку плитки краще здійснювати від дверей або від кута, з якого можна побачити лише цілі деталі оздоблення. За допомогою шпателя розподіляємо розчин по внутрішній стороні чорнової підлоги і зворотній поверхні плитки. Відстань від однієї плитки до іншої має бути однаковим, щоб цього домогтися, встановлюємо хрестоподібні маяки. Кладемо плитку за будівельним рівнем. Закінчивши процедуру, необхідно приховати шви під шаром замазки.

Заливна підлога 3Д - унікальне рішення, яке представляє собою безшовну поверхню з трьох частин: основа, об'ємний малюнок і заключне покриття.

Вона не боїться подряпин, стійка до вологи та міцна.

Пастельні кольори в дизайні інтер'єру створюють спокійну та стриману атмосферу. Вони завжди доречні. Хто хоче розбавити цей настрій, може додати яскраві акценти у вигляді картини чи подушок.

Для їдільні можна взяти барвисті обідні стільці. Вони надають світлій кімнаті прохолодне акцентування.

Зараз ви читаєте новину «Ідеальний балкон: чим застелити підлогу для затишної атмосфери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Lampard on relegation from the League Cup: we Need to keep a positive attitude. Everything will come if Chelsea score second, leading the score
Call of nature, what can you do? Dyer explained why he ran to the dressing room during the match with Chelsea
Mourinho and Lampard shook hands before the penalty shootout. In the first half, they had a fight
Dest arrived in Spain to complete a transfer to Barca
Lionel Messi: I Am responsible for my mistakes. I wanted Barcelona to become stronger
Mourinho went to the dressing room in the 77th minute of the game with Chelsea to bring back Dyer, who was not replaced
Manchester City have announced the transfer of Ruben Dias from Benfica. Defender signed a 6-year contract