Ukraine

Інтерв'ю Гордона із Гіркіним та Поклонською: в СБУ розпочали перевірку. ВІДЕО

Служба безпеки України розпочала перевірку інтерв'ю, які журналіст Дмитро Гордон взяв у екслідера бойовиків Ігоря Стрєлкова-Гіркіна та самопроголошеної експрокурорки Криму Поклонської. Про це повідомили у відомстві.

Стверджують, що інтерв'ю Гордон зробив із власної ініціативи.

Між тим СБУ вже взялася аналізувати відео, зокрема як можливий доказ агресії Росії і її вини у війні. Окрім інтерв'ю з Гіркіним, СБУ також має намір перевірити коментар, який Гордон брав у колишньої так званої прокурорки Криму Наталії Поклонської. 

Крім того, за справу щодо інтерв’ю з Гіркіним візьметься й Офіс генпрокурора. За словами заступника голови відомства, Гюндуза Мамедова, такі інтерв'ю – цінні додатковим фактажем, деталями, пише "Крим. Реалії".

Наприклад, так звана "прокурор" Криму підтвердила те, що їй відомо про підозру та кримінальне переслідування проти неї в Україні, а  Гіркін розказав, зокрема, про конкретні факти вчинення ним особливо тяжких злочинів.

Нагадаємо, журналіст опублікував в YouTube інтерв'ю з Поклонською 11 травня, з Гіркіном - 18 травня.

Ряд журналістів, політиків і активістів розкритикували інтерв'ю. Вони заявили, що таким чином Гордон легітимізує злочинців в українському інформаційному просторі.

Обурені активісти штурмували напередодні редакцію видання "Гордон" у Києві. Пікетувальники розмалювали вхід та асфальт біля приміщення образливими написами. Вони пообіцяли, що це не остання подібна акція.

Сам Гордон заявив у відеозверненні, що інтерв'ю було зроблено ним "у співдружності з українськими спецслужбами". За його словами, інформація про злочини проти України, озвучена в інтерв'ю із Поклонською і Гіркіним, передана в Гаагу для використання в якості свідчень на процесі у справі про анексію Криму і військової агресії на Донбасі.

А від своїх хейтерів, які штурмували і розмалювали його офіс, Гордон зажадав вибачень.

Football news:

Avangard congratulated Zenit with the title: it's Time to match and take the Gagarin Cup
Coach of Orenburg Pro 0:1 with Rubin: Morally devastated, could have drawn
Kike Setien: Griezmann played a great match, understood Messi well, scored a great goal. We changed something
Barca President on the Real Madrid match: VAR always favours one team. I have an unpleasant feeling
Faty scored the 9,000 th goal in the history of Barcelona
Griezmann scored in La Liga for the first time since February with a pass from Messi
Suarez came out on the 3rd place in the list of the best Barca Goalscorers in history