Ukraine

Інвестори в "зелену" енергетику відреагували на листування Палиці-Геруса

КИЇВ. 16 липня. УНН. Інвестори в "зелену" енергетику вважають оприлюднені в мережі ідеї голови енергетичного Комітету ВР Андрія Геруса та нардепа Ігоря Палиці про продаж державі об’єктів "зеленої" енергетики неприйнятними. Про це в коментарі УНН заявив голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков.

Такі наміри є ні чим іншим, як політичним тиском на інвесторів "зеленої" енергетики та спробами завести галузь у дефолтне становище, вважає голова Асоціації.

"Ця пропозиція взагалі не може бути виконана. По-перше, за які гроші планується викупати ці проекти? По-друге, як інвестор може продати проект, коли у нього йде процес будівництва і він має зобов'язання перед банками, перед страховими компаніями, партнерами. Це якась незрозуміла пропозиція, яка не має реального втілення", - пояснив Конеченков.

Нагадаємо, у мережі з’явилось фото листування голови енергетичного Комітету ВР Андрія Геруса, в якому він обговорював зі своїм колегою Ігорем Палицею "зелені" тарифи, і те, як можна розправитися з інвесторами, якщо ті не підуть на їх умови.

Зазначимо, що Геруса звинувачують у спробі зриву урядового законопроекту (3658) про зниження "зеленого" тарифу. Цей законопроект містить меморандум між урядом та виробниками "зеленої" енергетики. Інвестори вже заявили, що будь-які правки та суттєві зміни до законопроекту зведуть його нанівець. 

Football news:

Messi made 54 runs in the Champions League. This is 21 more than Kovacic, who is second
Spain, Germany and France have two clubs in the 1/4 final of the Champions League, England and Italy have one each
In the last three meetings of Barca and Bayern in the playoffs, the future winner of the Champions League passes on
Chelsea conceded 7 goals for the first time in two matches of the play-off series in European competitions
Buffon-Pirlo: Now I have to call you mister!? Good Luck, Andrea
Insigne is the first Italian to score for real at the Bernabeu and Barca at the camp Nou
All 11 Barca players touched the ball before Messi's goal against Napoli