logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Іран провів арешти винних у катастрофі літака МАУ Boeing-737

Представник судової системи Ірану Голамхоссейн Есмаїлі запевнив, що в країні були проведені арешти у зв'язку з трагедією Boeing-737. Кого саме затримали і яка кількість затриманих, поки невідомо.

Сьогодні, 14 січня, стало відомо, що в Ірані пройшли затримання людей, які вдіповідають за крах літака Boeing-737 в Тегерані. Кого саме затримали і яка кількість затриманих, поки невідомо. Представник судової системи Ірану Голамхоссейн Есмаїлі підкреслив, що незабаром буде зроблено офіційну заяву.

Про це повідомляє видання Reuters.

Зазначається, що всі затримання пройшли в Тегерані, але ні імена затриманих, ні їхні посади або звання поки невідомі. Представник іранської сторони ще раз підкреслив, що літак був збитий ненавмисно, і пообіцяв, що незабаром з'явиться офіційна заява щодо затримання.

Президент Ірану Хасан Рухані пояснив, що одна людина не повинна і не буде відповідати за крах лайнера МАУ.

Нагадаємо, що літак був збитий в Ірані 8 січня, вже 11 січня Тегеран визнав свою відповідальність за авіакатастрофу.

Themes
ICO